Záchranca boxer: Pes zachránil opustenú rodinku mačiek

Túlavá mačka a jej štyri mačiatka boli zachránené 11-ročným záchranným psom.

Dokonca mama mačka umožňuje jej veľkému záchrancovi pomôcť jej starať sa o svoje deti.

Gina, psia boxerka, mala v živote hrubý začiatok. Jej bývalý majiteľ ju nechával na reťazi na svojom dvore vo dne i v noci a opakovane ju bil. V zimnom období raz aj porodila, no jej šteniatka sa utopili v bahne, pretože Gina bola pripútaná a nemohla ich vziať na bezpečnejšie miesto.

Nakoniec bola Gina zachránená pred násilníckou starostlivosťou a adoptovaná milujúcou ženou menom Mary, keď mala tri roky. Tento krásny pes mal konečne taký dobrý život, aký si zaslúžila.

O osem rokov neskôr, keď boli obidve na prechádzke, Gina zbadala mačaciu mamičku vedľa popolnice spolu s jej štyrmi mačiatkami. Tento veľký a starostlivý psík trval na tom, aby Mary dotiahol na miesto, kde bola mačka s mačiatkami. Mary pomenovala mamu mačku Lucy a vzala si ju a mačiatka so sebou domov.

Mary sa rozhodla, že Lucy si ponechá, no mačiatkám chce nájsť ich večné domovy, keď budú na to dosť staré. Milujem záchranný príbeh so šťastným koncom!

 

Napíšte nám čo si o Gine myslíte, dolu do komentárov. Podľa nás je to naozaj milujúci psík s obrovským srdcom! Pokiaľ sa Vám článok páčil nezabudnite nás podporiť svojím LIKE a zdieľajte ho na svojich sociálnych sieťach.

Zdroj: https://welovecatsandkittens.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *