FOTO: Rozkošný zlatý retriever je posadnutý objímaním každého, koho stretne

Bezpodmienečná láska, ktorú ponúkajú, lojalita a priateľská, jemná povaha robia zo psov jedných z najkrajších stvorení na Zemi. Netreba dodávať, že nikto nerozjasní váš deň lepšie ako pes.

Aj keď tento rozkošný zlatý retriever posunie tento level na úplne novú úroveň.

Pretože nič neodhalí veľkú lásku, ako vrúcne objatie. A tento pes je doslova posadnutý objímaním … každého, koho stretne.

Zoznámte sa s Louboutinou alebo s objímajúcim psom.

Cesar Fernandez-Chavez je majiteľom psa a podľa jeho vyjadrení, vždy, keď idú na prechádzku, vyžaduje to veľa trpezlivosti, pretože rozkošná Louboutina pozdravuje ľudí objatím a maznaním.

„Je to jednoducho nezvyčajná prechádzka,“ povedal majiteľ. „Je to prechádzka s objímaním. Takže sa nedostaneme príliš ďaleko. “

View this post on Instagram

Starting the week with hugs! ? Repost via @madaniellaalerocio Our reina, diva, hermosa and symbol of kindness and love in a busy rushy noisy City. Love you, @louboutinanyc ❤️❤️❤️ it is amazing to see how happy she is, and I swear the energy she gives with these hugs are from another world. Dogs have so much to teach us… they get famous and they’re just the same cute lovely fur bag they were of they were totally anonymous… humans get a little bit of status and it can already be toxic ? thank you for reminding us of kindness and essence, Loubie!! And Cesar, you are such a generous and nice human being, I wish you all the best in life and hope to see you in Guadalajara soon!! . . . #imetmyidol #fan #bigfan #mydiva #bestbeingever

A post shared by Louboutina (Loubie) (@louboutinanyc) on

A čo je ešte zaujímavejšie, je to, že nikto si nemyslel, že by Louboutina vôbec vedela dávať objatia. Začala to robiť sama. Presne v deň Valentína, v roku 2014. Krajší deň na začatie tejto krásnej rutiny asi ani neexistoval!

Pri stretnutí s ľuďmi, mala Louboutina vždy láskavú povahu. Pred tým ako začala so svojou objímajúcou tradíciou, podávala ľudom svoju labku na náznak pozdravu.

„Jednoducho sa posadila, chytila ​​ma za obe ruky svojimi labkami a potom jednu prekrížila cez druhú,“ povedal Fernandez-Chavez.

„Pamätám si, že som žartoval, že aspoň s niekým sa držím za ruky počas Valentína.“

Teraz roztomilá štvornohá Louboutina prináša radosť a úsmev na uliciach New Yorku naozaj jedinečným spôsobom!

„Ľudia hovoria, že im to vždy zlepšilo deň… Napríklad, keď mali zlý deň v práci,“ uviedol Fernandez-Chavez. „Je príjemné vidieť, ako ľudia odchádzajú s úsmevom.“ Prináša im radosť. Je to veľmi prospešné.

Podľa  majiteľa trvá denná prechádzka približne 2 hodiny. Tento špeciálny spôsob privítania ľudí priniesol Louboutine veľkú popularitu na sociálnych médiách. Doposiaľ „objímajúci pes“ získal na Instagrame takmer 200 000 sledovateľov .

A čo Vy? Tiež by ste niekedy prijali takéto objatie? My určite áno!

Pre viac článkov nás určite podporte svojím LIKE, nezabudnite zdieľať medzi svojich najbližších a svoje myšlienky nám dajte vedieť dolu v komentároch.

Zdroj: https://www.homesluxury.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *