Neuveriteľná premena: Z malého odmietnutého mačiatka je dnes krásna dospelá mačka

Zvieratá môžu byť matkou odmietnuté z rôznych dôvodov. No nech je dôvod akýkoľvek, je to kruté, pretože dojčatá sú príliš slabé a stanú sa terčom dravcov. 

Toto je srdcervúci prípad Sansy. Bohužiaľ po narodení sa jej mama o ňu nezaujímala a sústredila sa iba na starostlivosť o svoje väčšie mačiatka.

Vzhľadom na to, že nebola kŕmená, bola Sansa iba kosť a koža. Našťastie ju zachránil láskavý muž menom Alan a rozhodol sa stať jej novým otcom. Keď sa prvýkrát stretol so Sansou, nemohol uveriť, aká je šikovná.

Alan ju priniesol domov a vychovala ju na krásnu Calico mačku. Drobná mačka bola takmer iba polovica nôh, sotva mohla chodiť a chcela byť len milovaná.

Po niekoľkých dňoch v jej novom dome, Sansa dobre reagovala na Alana a často sa k nemu túlila. Trvalo len pár týždňov, kým táto nádherná mačka rozvinula svoju veľkosť a osobitosť. Vďaka Alanovej láske je Sansa krajšia a silnejšia.

Alan vedel, že potrebuje matkinu lásku a pozornosť, takže ju nikdy nenechal osamote. Poskytol jej dostatok jedla, starostlivosti a samozrejme objatí. Zázraky sa stávajú, pozrite sa, aké nádherná je teraz Sansa!

 

No čo myslíte, nie je nádherná? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch, nezabudnite zdieľať a pokiaľ sa Vám článok páčil zanechajte nám svoj LIKE!

Zdroj: https://pawsplanet.me

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *