VIDEO: Divoký somár sa správa rovnako ako pes, vždy keď sa jeho majiteľ vráti domov

Walter je milý oslík, ktorý žije so svojimi majiteľmi a tromi nemeckými pastierskymi psami v domčeku v Oatmane v Arizone.

Vyrastať s partiou psov… nie je prekvapujúce, že Walter sa naučil niektoré nezvyčajné zvyky a správa sa rovnako ako pes. Jeho rodičom to však nevadí a stále ho veľmi milujú.

Jeho majitelia, Kelly a Brad Blake, ho vzali do svojho domu potom, ako ho našli opusteného v stodole.

„Walterova mama ho odmietla, pretože bola príliš mladá. Bureau of Land Management a miestni obyvatelia mesta sa pokúsili prinútiť Walterovú mamu, aby ho vzala naspäť. No nič nefungovalo, tak zavolali nás a opýtali sa, či sme ochotní ho prijať. Samozrejme, že sme povedali áno! “

Pár ho priviedol domov a nechal ho nadviazať spojenie so svojimi tromi nemeckými ovčiakmi. Netrvalo dlho, kým sa Walter prispôsobil tomu, aký bude jeho nový život. 

Rýchlo sa naviazal na svojich nových rodičov – najmä na jeho otca.

Walter loves his stuffed animals! 🥰

Uverejnil používateľ Walter the orphan from Oatman’s happy new life Sobota 18. januára 2020

 

So všetkou láskou a pozornosťou svojich rodičov sa chorý malý oslík rozrástol na statného somára. Jeho súrodenci ho dokonca vychovali a učili ho novým (psím) spôsobom. Z tohto dôvodu koná a myslí si, akoby bol ďalším psom.

 

No Walterova psia osobnosť skutočne vyjde najavo vždy, keď sa jeho otec Brad vráti z pracovnej cesty domov. Hneď ako uvidí svojho otca, pribehne k nemu, vrtí chvostom a strčí hlavu pod Bradove rameno.

„Walter sa správa, akoby bol pes,“ povedal Brad. „Vrtí chvostom a nadchne sa vždy, keď sa vrátime domov. Dokonca si zvykol ležať vedľa mňa na gauči.“

Pozrite sa na video nižšie, aby ste videli rozkošné stretnutie Waltera a jeho rodičov:

Mom and Dad are home!! I am SO EXCITED!! FINALLY!!😀😀Edit: he is being gelded on the 14th… please just enjoy the video❤️🥰🤠

Uverejnil používateľ Walter the orphan from Oatman’s happy new life Nedeľa 5. januára 2020

 

Walterovi rodičia mu pomáhajú stať sa cenným členom miestnej komunity. Pôsobí vo viacerých prospešných organizáciách a dobrovoľne sa venuje aj ako emocionálny podporný somár. 

Walter získal tiež veľa fanúšikov na Facebooku, kde jeho rodičia často zdieľajú ich každodenné dobrodružstvá.

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil rozhodne nás podporte svojím LIKE a podeľte sa o to so všetkými svojimi blízkymi a pomôžte im vylepšiť deň!

Čo si myslíte o Walterovi? Máte skúsenosť s iným zvieraťom, ktoré sa chovalo ako pes? Všetky Vaše myšlienky a názory nám napíšte dolu do komentárov.

Zdroj: https://pawsplanet.me

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *