Neuveriteľné! Psík prijal opustené mláďatá vačice a teraz sa o nich stará ako o svoje

V priebehu rokov sme boli svedkami toľkých skutkov láskavosti a nepravdepodobných priateľstiev medzi zvieratami rôznych druhov. 

A pokiaľ ide o starostlivosť a potešenie tých, ktorí potrebujú pomoc, nič sa nevyrovná jemnému srdcu psa. Títo anjeli nie sú len najlepšími priateľmi ľudí, ale očividne aj najlepšími priateľmi rôznych zvierat!

Je to tiež prípad Pretinhy, krásneho psa, ktorý sa stal adoptívnou mamou pre osirelé vačice.

Kvôli nešťastnej udalosti prišla mama malých o život, takže sa detské vačice ocitli vo svete úplne sami, s veľmi malými šancami na prežitie.

Ale šťastie bolo na ich strane, pretože ich tento milujúci psík našiel práve včas.

Stephanie Maldonado, inštruktorka psov v Rio de Janeiro, Brazília, zachránila vačice.

Krátko potom išla priamo do miestneho záchranného centra pre divoké zvieratá. No zistila, že útočisko bolo plné, a bohužiaľ pre žiadnych nováčikov tam nebolo miesto.

Ale milá žena sa nevzdala. Vzala bezmocné stvorenia domov a rozhodla sa, že sa o ne postará a nakŕmi ich sama. No načice boli veľmi malinké a iba zázrak ich mohol udržať nažive.

A pre nich sa zázrak nazýva Pretinha, milovaný pes Stephanie.

V okamihu, keď sa Pretinha stretla s chudobnými malými stvoreniami, jej materské inštinkty sa nakopli a ona ich len začala olizovať a udržiavať v teple, rovnako akoby to boli jej vlastné deti.

„Je veľmi pekné vidieť Pretinhu ako sa o maličké stará s takou odhodlanosťou. Všetku starostlivosť, ktorú im dáva, neustále ich olizuje a chráni,“ napísala Stephanie do príspevku na Facebooku.

Então bora fazer um passeio com a Pretinha e os Gambázinhos kkkk <3 <3 <3For licensing and usage, contact licensing@viralhog.com

Uverejnil používateľ Stephanie Maldonado Adestramento de Cães Piatok 29. januára 2016

 

Vďaka vytrvalosti Stephanie a láskavosti Pretinhy sú osamelé vačice v poriadku a zdravé. A samozrejme sú neoddeliteľné od adoptívnej mamy. Pretinha si tiež užíva túto novú pozíciu.

A nielen že im ponúka lásku a náklonnosť, ale tiež ich nosí na chrbte. Rovnako ako by to urobila ich prirodzená mama!

 

Čo si myslíte Vy o tejto neuveriteľnej záchrane? Vaše myšlienky a názory nám píšte dolu do komentárov a nezabudnite nás zdieľať medzi svojich najbližších!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil rozhodne nás podporte svojím LIKE!

Zdroj: https://www.homesluxury.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *