Nezvyčajná kaviareň v Kórei zdieľala fotky ovečiek, ktoré poumývali: Ich výsledok Vám vyčarí úsmev na tvári

Už ste počuli o kaviarňach pre mačky, teraz sa pripravte na … kaviareň s ovečkami!

Práve na ďalekom východe prišli geniálnou myšlienkou spojiť našu nehynúcu lásku k ovečkám a káve. Vďaka prírodnej kaviarni je jednou z najstarších zvieracích kaviarní v Soule, kde jej zákazníci môžu prísť k oddelenému priestoru pred kaviarňou, aby si pohladili krásne huňaté ovce.

Kaviareň otvorila svoje dvere v roku 2011, keď sa objavil trend živočíšnych kaviarní. Kaviareň Thanks Nature získala úspech aj na portáli TripAdvisor, kde zákazníci zdieľali svoje zážitky s ovečkami.

Takže keď nabudúce skončíte v Soule, máme pre Vás tip kam skočiť!

 

Nedávno sa tieto fotografie jahňaťa, ktoré sa kúpali, stali virálnymi

Obrázky, ktoré boli zdieľané na rôznych sociálnych médiách, ukazujú jahňa, ktoré sa kúpe. Zo špinavého kučeravého jahňaťa sa stala nádherne našuchorená snehová guľa.

Proces toho, ako ovečku umývali

 

A výsledok??….

Čo na ňu poviete? No nie je na zožratie?

 

Kaviareň Thanks Nature v Soule v Kórei

 

Kaviareň má dve časti. V jednom z nich môžete piť kávu alebo váš nápoj podľa výberu a vyskúšať niektoré dezerty, zatiaľ čo v druhom – sa stretnete s týmito krásnymi jahňatami.

Majiteľ kaviarne, Lee Kwang-ho, je prekvapený, že jeho „ovčia kaviareň“ získava pozornosť z celého sveta.

„Neviem, ako sa mi to podarilo, ale privítal som rôznych návštevníkov z celého sveta, aby navštívili moje ovce, z Macedónska, Saudskej Arábie, Nového Zélandu, dokonca aj z krajín, ktoré sám dobre nepoznám.“ uviedol majiteľ v roku 2015.

 

Tieto dve jahňatá v kaviarni sa volajú William a Bentley

Je to jedna z prvých živočíšnych kaviarní v Kórei, ktorá si získala obľubu už v roku 2015, pretože to bol rok oviec

Návštevníci kaviarne môžu ísť do špeciálne navrhnutej oblasti, kde sa potulujú ovce

V kaviarni sa momentálne nachádzajú dve jahňatá menom William a Bentley. „Zvieratá vyzerajú šťastne, sú dobre kŕmené a dostávajú od všetkých veľa lásky. Sú roztomilé a bacuľaté, “píše jeden zákazník na webovej stránke TripAdvisor .

Vďaka webovej stránke Smart Travel, bola táto kaviareň označená za jednu z „9 najroztomilejších zvieracích kaviarní na svete.“ A naozaj nie je ťažké pochopiť prečo. Kaviareň je tiež uvedená na 35. mieste z 1 188 najlepších dezertných miest v Soule.

 

Nikto samozrejme nemôže odolať takej roztomilosti

 

 

A zdá sa, že ovce milujú všetku pozornosť

 

 

Takže nabudúce keď budete v Soule, určite skočte do tejto kaviarne a pozdravte tieto krásne stvorenia!

Ľudia samozrejme radi venujú pozornosť aj týmto krásnym baránkom! „Mali sme sa tu skvele! Tom a Jerry (ovce) boli tak huňatí a jemní. Jedlo v kaviarni bolo vynikajúce. Určite sa dá povedať, že o ovce je dobre postarané a sú šťastné. Majiteľ bol ku nim veľmi láskavý a jemný. Ku nám bol tiež veľmi priateľský a príjemný. Ak máte deti, určite by som navštívil túto kaviareň! Aj keď nemáte deti, ovce sú roztomilé a majú tu chutné dezerty, “píše jeden návštevník z Číny na portáli TripAdvisor.

 

Máte už skúsenosť s nejakou zvieracou kaviarňou? Navštívili by ste túto kaviareň s ovečkami s Soule? Všetky Vaše názory nám píšte dolu do komentárov.

Ak sa Vám tento článok páčil, určite nás podporte svojím LIKE a nezabudnite nás zdieľať medzi svojich najbližších!

 

Zdroj: https://www.boredpanda.com