Obrovská obeta: Psia fenka robí všetko preto, aby zachránila svoje šteniatka

Rodina ,neďaleko Red Lake v americkom štáte Minnesota, zbadala psiu fenku a jej šesť šteniat v snehu .

V takom drsnom stave sa snažila mama prežiť a zachrániť svoju malú rodinu. Keďže nemala kam ísť, vykopala dieru podobnú brlohu do snehu a ovinula svoje telo okolo šteniat, aby ich udržiavala v teple.

Rodina túto situáciu okamžite oznámila centru Rosie´s Red Lake. Mladá rodinka zúfalo potrebovala prístrešie a jedlo. Keďže mama kvôli drsným podmienkam prestala vyrábať mlieko, jej 3-týždňové šteniatka boli veľmi hladné a podchladené.

Záchranári nemohli uveriť tomuto úžasnému príbehu. Psiu maminu sa rozhodli pomenovať Snowbelle. „Nemáme tušenie, ako Snowbelle a jej šteniatka prežili,“ napísal útulok na Facebooku.

Našťastie Snowbelle a jej šteniatka sa rýchlo uzdravili. „Po niekoľkých dňoch v teplom prístrešku a prísunu dobrého jedla, Snowbelle začala opäť produkovať mlieko pre svoje maličké,“ publikovalo záchranné centrum.

Šteniatka rástli rýchlo a všetky okrem dvoch, boli adoptované do milujúcich domovov. Snowbelle, dnes známa ako Asha, a dve z jej šteniatok v súčasnosti žijú v Pet Projects, v Nerstrande v Minnesote. Stále hľadajú rodiny, ktoré sú ochotné im poskytnúť trvalý a milujúci domov.

„O Ashinej minulosti nevieme naozaj nič,“ uviedla Nancy Bruley, zakladateľka Pet projects . „Po príchode bola veľmi chudá a nepriateľská, takže sa chvíľu pred nami skrývala.“

No ubehlo len šesť týždňov a Asha sa zmenila na nepoznanie. „Naozaj rozkvitla,“ povedala Nancy. „Teraz chodí dobre na vodítku a je oveľa presvedčenejšia. Skáče a stavia sa na labky od radosti. Je určite šťastnejšia, ako keď ku nám prvýkrát vstúpila. “

Aj keď šanca, že si ju niekto adoptuje je menšia ako u jej šteniatok, Bruley stále dúfa, že Asha nájde niekoho, kto jej dá domov a lásku, ktorú si zaslúži.

 

Koniec koncov, neexistuje silnejšia láska ako láska matky. Súhlasíte s nami? Neváhajte a dajte nám vedieť nižšie v komentároch! Ak sa Vám článok páčil určite nás podporte svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších.

Zdroj: https://pawsplanet.me

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *