FOTO: Muž postavil rebrík pre svoju mačku, aby mohla vstúpiť do domu aj napriek zákazu

Tariq Khoyaratty, doktorand na Oxfordskej univerzite, spravil jednoducho geniálnu prácu, keď prenajímateľ zakázal jeho mačke vchádzať do domu.

Khoyaratty a jeho priateľka Nikki žijú v budove triedy II. Život v tejto budove v Spojenom kráľovstve znamená, že musíte dodržiavať určité pravidlá a nariadenia z dôvodu svojho historického významu.

No jedno z pravidiel, ktoré zakazuje držať akékoľvek domáce zviera, pre nich jednoducho neprichádzalo do úvahy. Preto pár urobil niečo úžasné a prefíkané zároveň, aby sa ich mačka dostala dovnútra. Rozhodli sa skonštruovať rebrík pre kocúrika Nelsona, ktorý viedol z ich okna až dolu do záchrady.

Pri výrobe rebríka si neboli istí, či mačka bude schopná vyliezť po rebríku alebo nie. Takže na cvičenie urobili menší, ktorý viedol z nižšieho poschodia von. „Keď bol na to zvyknutý, priviedli sme ho na väčší rebrík s dobrotami. Prekvapivo sa aj na ten naučil veľmi rýchlo,“ hovorí Khoyaratty.

Nainštalovali tiež mäkké koberčeky okolo spodnej časti rebríka, aby predišli akémukoľvek možnému zraneniu kocúra.

Teraz je tento rebrík jediným spôsobom, ako môže mačka vstúpiť alebo vystúpiť z domu. Na pripevnenie hornej časti rebríka k oknu spálne použil pár elastické bungee lanko. Celý, tento 7 metrov dlhý rebrík stál menej ako 30 dolárov.

 

Sledujte video tu:

 

Čo si myslíte o tomto vynaliezavom nápade? Dajte nám vedieť Váš názor dolu do komentárov. Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://catsmylife.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *