Veľká záchrana: Muž netradičným spôsobom zachránil 3 zamrznuté mačky

Veríte, že teplá káva raz môže niekomu zachrániť život? Znie to šialene, ale je to skutočný príbeh v Drayton Valley, Alberta, Kanada.

Kendall Diwisch, kanadský ropný pracovník, si robil svoju prácu, keď narazil na 3 mačiatka na jednej zo zadných ciest. Diwisch sa zastavil, aby to preskúmal a všimol si, že dve z troch mačiatok mali chvosty zmrznuté na snehu.

Keď Kendall našiel mačiatka, boli v celkom zlom stave a nemohli sa vôbec pohnúť. Mal podozrenie, že ich niekto opustil a v takomto stave pravdepodobne strávili celú noc.

Bez váhania bežal späť do svojho auta, zdvihol svoj cestovný hrnček a pomocou teplej kávy zachránil chudobné mačiatka. Pokúsil sa rozpustiť mraziaci ľad a nalial teplú kávu na ich zamrznuté chvosty. A našťastie to fungovalo. Diwisch bol šťastný, pretože počas záchrany sa žiadne mačiatko nezranilo.

Diwisch vzal mačky späť do auta a odviezol ich ku sebe domov, kde sa zohriali a nakŕmili. Neskôr sa o svoj skutok podelil na Facebooku a samozrejme, jeho príbeh a video sa rozšírili rýchlosťou svetla po celom Internete. Väčšina ho označila za hrdinu a chválila ho za jeho nezištný čin.

O niekoľko dní neskôr Kendall aktualizoval svoj príspevok na Facebooku, aby všetkým oznámil, že mačky našli svoj nový domov, kde bude o nich dobre postarané.

Sledujte dojímavú záchranu tu:

Uverejnil používateľ Kendall Diwisch Streda 22. januára 2020

 

Čo si myslíte o tomto nezištnom čine? Máte nejaké vlastné príbehy o záchrane? Podeľte sa s nami dolu v komentároch pokiaľ sa Vám článok páčil, určite nás podporte svojím LIKE a nezabudnite zdielať medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://pawsplanet.me

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *