Najkrajšia reakcia: Drobné mačiatko poprvýkrát stretne svojich nových súrodencov

Stretnutie s niekým prvýkrát môže byť nezabudnuteľným zážitkom. A ani u zvierat to nie je výnimkou. Neváhajú ukázať svoje reakcie na prvé stretnutie. A mačiatko v tomto príbehu vie, ako urobiť prvý veľký dojem, keď stretne so svojimi súrodencami.

Volá sa Nimbus. Sam Gerth ju našiel, keď bol na ceste z práce domov. Biele mačiatko bolo pokryté špinou a olejom z cesty. Ihneď si mačiatko vzal domov, kde sa o ňu postaral.

„Hneď sme ju okúpali, aby sme z nej dostali všetku špinu, potom sme zapli náš ohrievač a nechali ju pred ním odpočívať, pretože sa triasla od zimy,“ uviedol Gerth. „Nakoniec zaspala na mojej ruke.“

Najprv pár nechcel Nimbus pridať do svojej rodiny, pretože už mali dvoch psov a dve ďalšie mačky. Rozhodli sa, že ju budú držať oddelenú od ostatných zvierat, až kým sa nezotaví a nebude pripravená nájsť svoj nový domov.

No netrvalo dlho aby si rodina svoje rozhodnutie rozmyslela. „Veľmi rýchlo nám ukradla naše srdcia, vďaka čomu bolo toto rozhodnutie napokon jednoznačné,“ uviedol Gerth. „Po dni alebo dvoch sme sa rozhodli, že je čas predstaviť ju našej zvyšnej rodine.“

Keď sa Nimbus poprvýkrát stretla s veľkými psami, dokázala, že je veľmi odvážna. Natiahla sa do svojej plnej výšky a načuchrala všetku svoju kožušinu, aby pôsobila čo najdesivejšie. A samozrejme, veľkí psi hneď pochopili, kto je šéfom v ich dome.

„Určite je to statočné mačiatko!“povedal Gerth. „Nebála sa a ostala stáť na svojom mieste!“

No so psíkom menom Zep si spolu sadli najviac. Vždy sa ku nemu pohodlne pritúli a zaspí pri ňom. Prijatie zo strany mačiek trvalo trochu dlhšie, ale v priebehu niekoľkých dní sa nakoniec stali najlepšími priateľmi. „Teraz sa spolu skvele bavia a hrajú,“ povedal Gerth.

Nimbus teraz žije s rodičmi a so svojimi súrodencami v ich milujúcom dome. „Je nepredvídateľná  a má osobnosť 10-násobok svojej veľkosti,“ povedal jej otec.

Čo si o Nimbus myslíte? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch. Pokiaľ sa Vám tento článok páčil a chceli by ste viac podobných, určite nám zanechajte svoj LIKE! 

Zdroj: https://pawsplanet.me

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *