VIDEO: Zvedavé mláďa koaly vylezie na ľudskú ruku a nechce z nej zliezť

V živote je veľmi bežné, že človek spolupracuje so psami alebo mačkami. No s divými zvieratami je to trochu iné.

Je dobre známe, že divé zvieratá sú nadmerne ochranárske, pokiaľ ide o ich ratolesti. Preto je akákoľvek ľudská prítomnosť často považovaná za hrozbu. Ale zdá sa, že roztomilé koaly sú v tomto prístupe odlišné.

 

Boli sme svedkami toľkých interakcií medzi koalami a všetky z nich boli absolútne rozkošné.

Výnimkou nie je ani táto roztomilá, malá Joey objímajúca cudzinca. V očarujúcom zábere malá koala zišla z chrbta svojej mamy, len aby vyšplhala na mužskú ruku, ktorá sa k nim priblížila. Koaly sú známe ako veľmi asociálne bytosti a puto medzi mamami a ich malými ratolesťami je nerozbitné. Táto nepravdepodobná situácia je preto ešte fascinujúcejšia.

 

 

Rozkošné video zachytila 40-ročná žena Meagan Pfitzner v Adelaide, v južnej Austrálii. Žena bola na prechádzke so svojím synom, keď zbadali dvojicu koál – mamičku s dieťaťom – ako pijú vodu z potoka. Meaganin syn, skutočný milovník zvierat, sa opatrne priblížil k páru a ponúkol im list eukalyptu. Nikdy by však neočakával, že budú takí priateľskí.

V určitom okamihu mláďa koaly nečakane vyšplhalo na chlapcove rameno. „Nemohli sme tomu uveriť,“ povedala žena. „Boli sme ohromení, že koaly nám tak dôverovali.“ Nikdy predtým som nič podobné nezažila. Bolo to naozaj jedinečné stretnutie. “

 

 

Po tom, čo sa chlapec pár minút delil o svoju ruku, chcel dať malú Joey späť na svoju mamu, ale maličký koala si zaľúbila svojho najnovšieho kamaráta, pretože odmietla opustiť ruku. „Nemyslím si, že by nás to maličké chcelo opustiť,“ povedal Meagan. „Dodnes sa pozerám z okna, aby som zistila, či sa vrátila. Bol to taký úžasný zážitok. “

 

Sledujte rozkošné stretnutie tu:

Dajte nám vedieť, čo si o malej Joey myslíte dolu v komentároch. Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, určite nás podporte svojím LIKE! Nezabudnite článok zdieľať medzi svojimi najbližšími.

 

Zdroj: https://www.homesluxury.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *