FOTO: Stratený pes prišiel na policajnú stanicu, aby sa ohlásil za nezvestného

Na psy sme väčšinou zvyknutí, že robia neočakávané (často veselé) veci. A toto šteniatko, ktorého dobrodružstvo je hitom internetu, je pravým príkladom.

Dôstojníci policajného oddelenia Odesy v Texase boli prekvapení, keď pred dverami stál psík. Bolo skoro ráno a všetci si mysleli, že by to mohol byť sen alebo také niečo, no bolo to rovnako skutočné ako dýchanie.

A zatiaľ čo všetci policajti zostali stáť s otvorenými ústami, priateľské šteniatko sa čo najmilšie priblížilo k jednému z dôstojníkov.

Seržant Rusty Martin bol dôstojníkom, ktorý prijal pokojného psíka. Podľa neho, nečakaný návštevník nevyzeral byť nijako znepokojený situáciou.

Policajtom teda nezostalo nič iné, len sa s ním hrať. „Všetci sme boli nadšení, že ho máme v budove,“ povedal seržant Martin. „Mali sme tenisovú loptu, tak sme mu ju hádzali v hale.“ Všetci ho milovali. “


Ale napriek svojmu dobrému duchu a priateľskej povahe sa nikto nevráti na policajnú stanicu pre zábavu, preto dôstojníci začali zisťovať totožnosť zvieraťa.

A keďže mal na sebe golier, mysleli si, že to bude ľahká misia. No na prekvapenie … chýbal mu identifikačný čip.

Predtým, ako malo ísť zviera kontrolu, sa krásny nemecký ovčiak rozhodol vystreliť preč z policajnej stanice. “Odišiel rovnako rýchlo, ako prišiel,” písal seržant v príspevku na Facebooku.

Hneď druhý deň bol seržant Rusty Martin šťastný, keď zistil, že psí návštevník je v poriadku a zdravý u svojho majiteľa. Napriek tomu nemohol skryť svoje nadšenie z nečakanej návštevy a povedal, že pes, ktorý sa volá Chico, je kedykoľvek vítaný.

„Majiteľ odpovedal nasledujúci deň – Povedal, že to bol jeho pes a že sa vrátil domov,“ napísal seržant. „Žije asi míľu od stanice.“ Na policajnej stanici mu bola poskytnutá veľká láska a pozornosť. Uľavilo sa nám, keď sme sa dozvedeli, že sa bezpečne vrátil k svojmu majiteľovi. Chico je kedykoľvek vítaný. “

 

Viac informácií o dobrodružstve Chica nájdete tu:

Viral dog Chico visits the Odessa Police Department

Viral dog Chico made the rounds on social media after he ran away from his owner and headed to the Odessa Police Department to see some friends.

Uverejnil používateľ Jolina Okazaki Štvrtok 20. februára 2020

 

Čo si myslíte o tomto rozkošnom psíkovi? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.majesticanimals.net