Zvieratá sú krásnym príkladom lásky aj pre nás: Hus sa triasla zimou. Pod svojimi krídlami však k sebe tlačila malé šteniatko, aby neumrzlo.

Šteňa sa triaslo zimou. Na pomoc mu pribehla hus, ktorá ho schovala pod svoje krídla. Vďaka nej maličký neumrzol a prežil ťažkú ​​dobu.

Husací hrdinský čin dojal internet. Je to príbeh, na ktorý nikdy nezabudnete.

Muž si na ulici všimol osamelú hus, ktorá sa klepala od zimy, a na prvý pohľad bolo zrejmé, že mrzne. Priblížil sa a zistil niečo neuveriteľné.

Pod svojimi krídlami schovávala šteniatko, ktoré vďaka nej netrpelo. Statočná hus mu zachránila život.

Šteňa prežilo vďaka husi….

Udalosť sa odohrala v Severnej Amerike. Ten deň bola teplota nebezpečne nízka. Pre malého psíka predstavovala istú smrť. Keď ho muž našiel pod husacou krídlami, dotkol sa ho. Neumrzlo len vďaka tomu, že ho hus zahrievala vlastným telom. Sama sa triasla a bola na pokraji svojich síl. Šteniatko k sebe pevne pritisla, aby sa k nemu nedostal studený vzduch.

Husa zachránila malé šteňa.

Skutočnosť, že sú zvieratá voči sebe tak obetavé, stále prekvapuje. Ich láska a lojalita voči iným druhom je obdivuhodná a ľudia by si od nich v tejto veci mali vziať príklad.

Fotografia, ktorú svedok udalosti zverejnil na Facebooku, si získala obrovskú popularitu. 180 000 ľudí na ňu reagovalo, 240 000 ju zdieľalo a 17 000 užívateľov snímku okomentoval. Niet divu, že sa táto udalosť teší tak veľkej obľube. Nie každý deň sa dozvedáme, že psíky boli zachránené husou.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku.

zdroj: zenyvedia.sk