Toto podvyživené šteniatko zachránil psík vďaka tomu, že mu daroval krv! Vďaka nemu dnes žije!

Psia sučka z tohto príbehu mala byť utratená. Prežila. Krv jej daroval priateľský psík. Jej život však fakticky zachránil útulok, ktorý sa stará o choré zvieratá v núdzi.

Táto sučka bola dovedená do humanitnej spoločnosti s tým, že je potrebné ju utratiť. Zakladateľku spoločnosti však jej príbeh hlboko zasiahol a z toho dôvodu sa odhodlala k náročnej liečbe.

Táto sučka bola celá pokrytá kliešťami, bola chudá a smutná. V krvi nemala žiadne krvné doštičky. Jej záchrancovia si neboli vôbec istí, či svoj boj zvládne. Ale rozhodli sa, že pre záchranu psieho života urobia všetko, čo budú vedieť.

Našťastie tu bolo riešenie. Zverolekár mal svojich dvoch vlastných psích miláčikov, ktorí jej mohli darovať krv. Práve jeden z nich sa nakoniec stal darcom krvi. Niekoľko dávok krvi potom priviedlo sučku späť k životu.

Veterinári tvrdia, že doslova videli, ako sa jej vracia zdravá „farba“  a tiež sa začala objavovať chuť do života v ich očiach. Všetko bolo na dobrej ceste tohto zanedbaného psíka zachrániť.

Pre veterinára to bol veľmi zvláštny okamih. V očiach sučky bola vidieť neskonalá vďačnosť všetkým jej záchrancom. Nielen veterinári, ale hlavne psí darcu sa stal hrdinom. Príbeh má šťastný koniec.

Nielen, že to malá sučka prežila, ale tiež sa dala dokopy so svojou vlastnou matkou. Spoločnosť totiž zo zlých podmienok zachránila celkom dvadsaťpäť psov, ktorí boli chorí a žili v zlých podmienkach.

Jedným z týchto psov bola aj mamička malej zachránenej sučky. Potom, čo bola psia mamička ošetrená proti kliešťom sa mohla stretnúť so svojím malým šteniatkom.  Príbeh má šťastný koniec, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi.

Zdieľajte tento potešujúci príbeh so svojimi priateľmi milujúcimi zvieratá!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu.

Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.