Z horiaceho domu vyniesol tento hasič psíka v bezvedomí: Potom však urobil niečo, čo dojalo všetkých ľudí naokolo!

Toto je príbeh o hasičovi menom Andrew Klein, ktorý pracuje v Santa Monike v Kalifornii. Pre malého psa menom Marley bude tento muž hrdinom už navždy. Prečo?

Keď v dome rodiny psíka vypukol požiar, malý psík zostal uväznený v smrtiacej pasci. Okolo prechádzal aj fotograf Billy Fernando, ktorý sa rozhodol celú akciu vyfotografovať.

Bol svedkom nezvyčajnej udalosti. Hasič Andrew Klein z horiaceho domu vybehol a niečo držal v náručí. Ukázalo sa, že našiel psíka a vyniesol ho von.

Na začiatku ho chcel zachrániť a použil kyslíkovú masku. Pes nedýchal, a tak sa rozhodol zakročiť. Zahájil resuscitáciu dýchaním z úst do úst.

Na fotografiách vidíte aj majiteľku, ktorá bezmocne sleduje celú akciu. Unavený Klein sa ale nevzdával. Zviera chcel zachrániť za každú cenu. Podarilo sa! Marley začal dýchať. Majiteľka nemohla ovládnuť slzy dojatia a šťastím bez seba boli všetci.

Tento hasič je naozajstný hrdina!

Ukázalo sa, že Marley je zdravý a to len vďaka pomoci hasiča.

Jeho majiteľka ho vzala na hasičskú stanicu, aby sa mohol stretnúť so svojím hrdinom.

Skutočný hrdina, čo myslíte?

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.