Táto mačička prešla neuveriteľných 19 kilometrov, len aby sa vrátila do rodiny, ktorá ju už nechcela a rozhodla sa ju opustiť!

V americkom meste Raleigh došlo k dramatickému príbehu so šťastným koncom. Hlavnou postavou bola mačka menom Toby. Ľudia, ktorí si zviera adoptovali sa však bez udania dôvodu rozhodli vrátiť ju do útulku, pretože ju už nechceli.

Toby si myslela, že to bola jej chyba, nerozumela čo sa stalo.

Z útulku ušla a vydala sa na nebezpečnú cestu, aby sa znovu stretla so svojou rodinou.

Ale ani vychudnutý vzhľad mačky, ktorá ubehla 19 kilometrov, aby sa vrátila za svojimi majiteľmi –  neobmäkčilo srdce nových majiteľov a znovu ju zobrali preč – tento-krát však na veterinárnu kliniku, aby ju usmrtili.

Keď sa miestne útočisko zvierat dopočulo o srdcervúcom príbehu, zavolalo spoločnosť pre prevenciu týrania zvierat, aby zakázali majiteľom ich mačku utratiť.  Organizácia samozrejme okamžite prišla a začala prípad riešiť!

Testy ukázali, že Toby mala vírus imunodeficiencie a respiračné infekcie. Cez svoju chorobu bola Toby veľmi milujúca a láskavá ku ľuďom, ktorí sa o ňu starali.

Potom, čo sa Toby úplne spamätala a vyzdravela, boli jej fotografie zverejnená na internete na adopciu. Príspevok s fotografiou okúzľujúceho zvieraťa si získal srdcia mnoho ľudí na Facebooku. Jedným z nich je aj Tobyho nový majiteľ.

Teraz žije v novej rodine s dvoma ďalšími mačkami. Jej panička Michelle tvrdí, že Toby je milá, príjemná a láskavá mačička. Konečne je v rodine, kde si ju vážia, milujú a starajú sa o ňu.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.