Z bežného výletu sa stala veľká záchranná akcia: Vďaka tomuto mužovi, tieto dva psíky prežili- Ďakujeme!

Brody, mladý muž, ktorý rád cestoval a spoznával Arizonské kaňony, si nevedel predstaviť, že by tam mohol stretnúť psa.

Dokonca si najskôr myslel, že sa mu to iba zdá. Alebo ide v skutočnosti o kojota. Smutné zavíjanie ho však presvedčilo o opaku.

Bol to pes, ktorý vydesene kňučal a prosil o pomoc.

Keď sa Brody pozrel ešte raz, pozornejšie, stuhol. Boli tam dva psy! To znamená, že niekto opustil svojich domácich miláčikov v tak nebezpečnej oblasti!

Brody sa rozhodol vyliezť na skalu, aby nešťastníkov zachránil. Ale bolo to veľmi ťažké. Zvieratá boli navyše už celkom vydesené a mohli by sa na svojho záchrancu vrhnúť a pohrýzť ho. Ale nedalo sa nič robiť.

Smrť týchto živých tvorov Brody nemohol dopustiť. A odvážne zahájil záchrannú akciu.

Ku psom sa samozrejme dostal, ale s veľkými ťažkosťami. Pozeral do ich vydesených očí. Psy sa naňho pozerali bez jediného mihnutia. Jeden bol väčší, menší sa za ním schovával. O minútu neskôr už statočný Brody, menšieho psíka kŕmil, väčší to všetko sledoval.

Ako by premýšľal, či má dôverovať cudziemu človeku. Keď muž zdvihol menšieho psa a niesol ho, väčší pes ich nasledoval …

Keď zostúpili, mladý muž si všimol, ako sú psy chudé. Zrejme boli na skale príliš dlho. Samozrejme boli radi, že ich konečne niekto zachránil. Ich šťastné nosíky na fotkách sú toho dôkazom!

Spoločne so svojou milovanou priateľkou, maznáčikom a dvoma nájdenými psami Brody odišiel do mesta. Bolo nutné ukázať psov veterinárovi a rozhodnúť, čo ďalej.

Mladík a jeho partnerka boli šťastní, že zachránili dvoch psíkov a nenechali ich napospas smrti.

Ďakujeme!

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku.