Vodič zrazil psíka a bezohľadne si ušiel: Po jeho boku však verne čakal štvornohý kamarát, ktorý sa mu snažil pomôcť!

Túlavý pes sa snažil prejsť cez cestu, keď ho zrazilo auto. Bez pomoci by bola všetka nádej stratená, no potom sa objavil nečakaný hrdina.

Vodič, ktorý o úbohé zviera zdanlivo nestál, sa ani nepokúsil zastaviť.

Malý psík mal len toľko sily, aby sa postavil, odkráčal na kraj cesty a potom tam skolaboval. Nikto iný sa však pri ňom nezastavil, autá jazdili ďalej.

Až pokým mu na pomoc neprišiel tento štvornohý hrdina!

Toto šteniatko hneď vedelo, že zranenej sučke nie je dobre, postavilo sa vedľa nej a chránil ju pred rútiacimi sa autami.

Snažil sa upútať pozornosť niekoho, kohokoľvek, aby mohol získať pomoc, ktorú tak zúfalo potrebuje.

A podarilo sa, pretože niekto konečne zastavil!

Vodičom bola privolaná organizácia na záchranu psov a šteniatko bolo rýchlo na ceste k veterinárovi. Našťastie sa jej stav stabilizoval, no v tom momente si veterinári všimli niečo neuveriteľné.

Sučka bola tehotná a čakala až 10 šteniatok!

Aj keď sama ešte chodiť nevedela, o svoje mláďatá sa starala s radosťou a šťastím.  Po jej boku stál aj psík, ktorý ju zachránil. Ich príbeh so šťastným koncom sa stal virálnym a niekto sa rozhodol adoptovať si ich oboch naraz.

Zdieľajte tento príbeh so šťastným koncom!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu. Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.