Toto je veľmi dojemné stretnutie staručkého psíka so svojou majiteľkou: Pozrite sa na jeho reakciu!

Hannah si v detstve zaobstarala šteňa zlatého retrievera a pomenovala ho Buddy. Sú nerozlučnou dvojkou už viac ako 13 rokov. Teraz ich vzťah musel prejsť ťažkou skúškou.

Hannah si Buddyho zaobstarala pred dlhými rokmi. Nie je teda divu, že v takom veku pes zápasí už s celým radom zdravotných neduhov. Ale stále je to bezchybný kamarát, s ktorým si užijete veľa zábavy. Hannah naňho nedá dopustiť, ani Buddy na ňu. Teraz však musel ich vzťah prejsť zaťažkávacou skúškou.

Hannah ako vojačka musela svojho kamaráta opustiť na niekoľko mesiacov.

V takom veku psa je veľmi ťažké posúdiť, kedy príde jeho posledná hodinka. Aj keď sa na prvý pohľad všetko javí úplne v poriadku a pes vykazuje iba známky staroby, môže zo dňa na deň ochorieť tak, že veterinár radšej odporučí uspanie. Hannah teda odchádzala s ťažkým srdcom, či Buddyho ešte niekedy uvidí. Ale služba je služba.

Po niekoľkých mesiacoch sa vrátila domov a pred domom ju vítal jej verný Buddy. Obaja boli takí šťastní, keď sa mohli zase objať. Buddy dokonca začal aj stonať radosťou.

Pozrite sa na ich dojemné stretnutie po mesiacoch v priloženom videu TU:

Prečítajte si tiež:

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!