Vôbec nikto sa nechcel ujať hluchého šteňaťa, hluchý chlap sa o ňom dozvedel a teraz je z nich jedna rodina

Nikto nechcel vziať hluché šteňa z útulku. Chudák už stratil nádej, ale mal šťastie.

Chlap, ktorý je od detstva nepočujúci, sa dozvedel, že v útulku je taký pes a rozhodol sa, že sú stvorení jeden pre druhého.

Problémy ich spojili. Každý našiel pravého priateľa, teplo a lásku! Žijú šťastne a komunikujú znakovou rečou.

Úžasný príbeh pre dobrú náladu!

Raz sa na webovej stránke útulku pre zvieratá NFR Maine v Maine v USA objavil príspevok o malom čiernom šteňati labradorského retrievera. Dobrovoľníci vzali šteňa v zlom stave.

„Toto je očarujúce čierne šteňa labradorského retrievera – Emerson, a on je skutočným bojovníkom.“ Drobček mal iba 8 týždňov a už zúfalo bojoval o život. Šteňa malo kŕče a nejedlo ani nepilo.

Veterinári sa mu snažili pomôcť. Zatiaľ sa liečba odhadla na 850 USD. “

Ukázalo sa, že šteňa má parvovirovú eneteritídu. Dobrovoľníci sa už pripravili na to najhoršie, ale bojovali o jeho zotavenie. Šteňa strávilo týždeň na klinike a bolo schopné chorobu poraziť.

Po tejto chorobe však úbohej šteňa stratilo sluch a jeho videnie sa výrazne zhoršilo. Neboli žiadni ľudia, ktorí by sa chceli takého psíka ujať.

Každý týždeň bol zverejnený príspevok o šteniatku, ale nikto ho neprišiel vyzdvihnúť. Po chvíli sa Nick Abbott o ňom dozvedel a začal sa zaujímať o psíka. Ide o to, že Nick od narodenia nepočuje. Ten chlap si uvedomil, že to bol osud, a rozhodol sa ísť do útulku.

Pes si okamžite uvedomil, že prišiel práve za nim. Posadil sa na nohy a zostal sedieť. Sám si vybral svojho pána. Teraz žijú spoločne a chlap trénuje psa pomocou posunkového jazyka.

Emerson sa naučil vykonávať príkaz Sedieť – Nick k tomu použil znak z posunkového jazyka. Potom zvládol „ľahnúť“ a ďalšie.

Sledujte video:

Pár sa stal slávnym vďaka dojemnému príbehu a neobvyklému výcviku. Teraz o nich vie celý svet!

Tak nešťastie spojilo dve osamelá srdca. Len sa pozrite, ako sú šťastní, že sa mohli nájsť.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň

Zdroj: laykni.com