Takto malé mačiatko zachránilo toto šteňa: Dnes sú z nich totiž najlepší priatelia

Stalo sa tak, že malá mačička Chick a malé šteniatko Lil Nugget boli v rovnakom útulku súčasne..

Chikki sa narodil,menší ako  ostatné mačiatka, ale bol zdravý a veľmi aktívny. Šteňa sa narodilo choré.

Šteňa prišlo do útulku neskôr ako mačiatko. Lil Nugget priniesol do útulku muž, ktorý ho objavil opusteného ležiaceho na ulici. Muž prosil veterinára, aby ho zachránil…

Vyšetrenie ukázalo, že Lil Nugget mal veľmi vysokú horúčku a nízku glukózu. Doktor začal liečiť, ale žiadna liečba nepomáhala. Veterinár nemohol pochopiť prečo. Doktor bojoval, ale každý deň sa šance šteňaťa zmenšovali.

Veterinár prišiel so zaujímavým nápadom. Položil mačiatko vedľa Lil Nugget. A stalo sa neuveriteľné: stali sa priateľmi a šteňa sa postupne začalo zotavovať.

Po pol mesiaci sa zdravie psa výrazne posilnilo a on sám našiel svojho najlepšieho priateľa. Podľa doktora bola Lil Nugget veľmi zúfalá po strate svojej matky a súrodencov.

Z tohto dôvodu sa nemohlo šteniatko spamätať. Ale s pomocou Chickyho sa začal dostávať z tohto náročného stavu.

Vo veku, v ktorom bola Lil Nugget, šteňatá rýchlo získavajú nových majiteľov. Z tohto dôvodu stanovili zamestnanci útulku jednu podmienku – psa možno adoptovať iba s mačiatkom.

Koniec koncov, tento pár sa stal tak priateľským, že ich oddelenie by bolo podobné zločinu.

To však nebol problém. Koniec koncov, noví majitelia Lil Nugget radi Chickyho vzali. Teraz šteňa a mačiatko žijú v novom dome, kde sú veľmi radi.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň..

zdroj: boredpanda