Toto opustené mačiatko našli na chodníku: Teraz sa už ani nepohne bez svojej novej mamy

Láskavá žena našla na chodníku malé strakaté mačiatko, ktoré plakalo pre svoju mamu.

No už viac nebola sama. Žena ju priviezla domov a predstavila ju svojmu záchranárskemu psovi. Neverili by ste, ale bola to láska na prvý pohľad.

Zoznámte sa s mačiatkom Crenshaw!

„V piatok večer, pred 3 týždňami, som šla autom z Crenshaw Blvd. Tesne pred tým, ako som sa dostala na diaľnicu, som si všimla ženu a jej dcéru, ktoré hľadeli na malé mačiatko na bočnom chodníku,“ povedala Sharra Platt, záchrankyňa mačiatka.

Vyzerali veľmi ustarostene, takže Sharra zastavila a začala situáciu vyšetrovať.

„Hovorili, že hľadali mamičku alebo iné mačiatka, no nikoho nenašli. Mačiatko v susedstve nikomu nepatrilo. Nechať ju tam, by pre ňu znamenalo takmer istú smrť, pretože bola len pár metrov od rušnej cesty. Nemohla som to dovoliť a preto som ju odtiaľ vzala! “

Konečne bola v bezpečí!

Jej pôvodným zámerom bolo ponechať si mačiatko cez noc a následne nájsť záchranné centrum, ktoré by jej pomohlo rehabilitovať. No nasledujúce ráno sa všetko zmenilo.

Keď ju Sharra starostlivo predstavila svojim rodinným psom (pod jej dohľadom), psí priatelia prejavili veľký záujem o interakciu s mačiatkom. Mysleli si, že by mohli spolu vychádzať.

„V nedeľu ráno som ju vytiahla a položila so psami na posteľ. Roxy (5-ročná záchranná Pitbullka) ju začala umývať a odvtedy to robí každý deň.“

„Roxy úplne prevzala úlohu mamičky a robí všetko, čo by psia mama mohla spraviť so svojimi šteniatkami – skontrolovať ich, vyčistiť ich, dať im veľa bozkov a túliť sa s nimi.“

Crenshaw ju miluje. Vždy sa ku Roxy túli, keď potrebuje bozky a objatia.

„Crenshaw miluje vyliezť na Roxy a spať na nej … tiež miluje hranie s Roxyním vrtiacim chvostom, nikdy jej to neprekáža… Myslím, že Roxy je jej obľúbenkyňa!“ uviedla Sharra.

Malé mačiatko je úplne pripevnené k svojej psej mame a nechce byť nikde, iba pri nej.

Mama Roxy dáva svojmu mačiatku kúpeľ:

Crenshaw sa tiež spriatelila s 11-ročným Kasey.

 

Malá Crenshaw si užíva chlpatých spoločníkov a nevymenila by ich ani za svet. Vie, že je milovaná. Dokonca aj ich domáca mačka Lucky sa pomaly otvára tomuto novému chlpatému členovi rodiny.

„Veľa ku nemu chodí, aby sa pokúsila komunikovať. Hrá si s chvostom, ktorý mu do určitého okamihu dovolí … Sem-tam jej dá pár bozkov.“ “

Malý Crenshaw prešiel z bývania na ulici do milujúceho domova so psou mamou, ďalšími chlpatými priateľmi a ľuďmi, ktorí ju bezpodmienečne milujú.

 

Čo si myslíte o tomto úžasnom príbehu? Máte doma tiež takého starostlivého psíka?

Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.lovemeow.com