„Tento svet nie je len pre ľudí“: Toto je žena, ktorá denne zachraňuje túlavé zvieratá

Každý deň na uliciach Turecka bojujú o prežitie stovky túlavých zvierat. Našťastie sú medzi nami takí, ktorí k tomu nie sú ľahostajní.

Mačky a psy sa potulujú ulicami a dúfajú, že nájdu aspoň nejaké jedlo. Každý  to dobre vie, ale len málokto robí niečo pre blaho týchto zvierat.

Hrdinkou našej súčasnej histórie je obyčajná zubárka. Obyčajná žena, ktorá pracuje vo dne a v noci. Keď sa však vráti domov, potom má plnú hlavu myšlienok o túlavých zvieratách.

A keď sa blíži zima , žena sa snaží vyriešiť ďalší problém: kam schovať zvieratá.

„Keď som videla, ako je v zime chladno na ulici a ja som sedela  doma v teple, bolo mi veľmi smutno z toho, že živé bytosti vonku mrznú,“ hovorí žena.

Dostala úžasný nápad. Žena sa okamžite pustila do jej implementácie a veľmi skoro sa pri jej okne rozrástlo miniatúrne schodisko. To bolo určené … pre mačky.

S takou jednoduchou konštrukciou by mačky mohli kedykoľvek navštíviť svoju spasitelku.

Na strmom schodisku vysokom 2 metre sa akákoľvek mačka ľahko dostane do miestnosti, ktorú pre nich žena špeciálne vybavila.

Teplo, pohodlie, starostlivosť a chutné jedlo – čo ďalšieho potrebujú na prežitie krutej zimy.

Jej nápad fungoval skvele! Mnoho mačiek šťastne vyliezlo na zázračné schody hore a dole. Žena sa však začala báť reakcie svojich susedov.

A čoskoro sa na rebríku objavili kvety! Teraz to nie je len zvláštne zariadenie, ale veľkolepá dekorácia pre domov.

Žiadny sused sa nesťažoval na konštrukciu a žena si vydýchla. Teraz jej nič nebráni v tom, aby si užívala duchovné spojenie so zvieratami.

Mimochodom, dobré skutky spasiteľky nespočívajú len v tomto! Žena doslova každý deň, po práci, pomáha psom a mačkám, ktoré žijú na ulici.

Nepočítajte, koľko životov zachránila. „Mojím snom sú dobre živené a šťastné zvieratá, ktoré majú domov. Tento svet nie je len pre ľudí! „, – zdieľa žena.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové recepty každý deň

Zdroj: mur.tv

Poznáte podobné príbehy z okolia? Napíšte Nám správu na Facebooku!