Tento psík prichádza každý deň na hrob svojho milovaného majiteľa, kde ho stráži a čaká na jeho návrat…

Už dlhú dobu je známe, že psy sú našimi najlepšími a najoddanejšími priateľmi. Jedným z takých psíkov je Capitan, neobvyklý pes z Argentíny, ktorý začal pred niekoľkými rokmi každú noc navštevovať cintorín, aby strážil hrob svojho pána. Majiteľ psa, Miguel Guzmán, zomrel…

Krátko po jeho smrti pes zmizol. Rodina hľadala domáceho maznáčika po celej oblasti, ale bezvýsledne. Čoskoro sa ukázalo, že pes bol na cintoríne, vedľa hrobu svojho pána.

Nikto nevie, ako sa psovi podarilo nájsť jeho náhrobok.

Jeho príbuzní si vzali psíka domov, ale strata jeho pána mu nedovolila nájsť mier. Každý večer utečie na cintorín, aby zaspal na hrobe svojho milovaného majiteľa.

Príbeh sa dotkol aj pracovníkov cintorína, ktorí boli spočiatku prítomnosťou psa prekvapení, ale keďže ich Capitan navštevuje už mnoho rokov, stali sa s ním priateľmi a veľmi sa o neho starajú. Správca cintorína v noci nezatvára brány, kým on nepríde k hrobu majiteľa. Ráno sa vracia domov a história sa opakuje.

Neuveriteľný príbeh, však? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi, milujúcimi zvieratá! Psia oddanosť až za hrob, pri tomto psíkovi to naozaj platí doslova.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.