Psíka odložili jeho majitelia s plačom do útulku so všetkými hračkami aj jeho pelechom: Ten nerozumel, prečo sa tam však ocitol…

Vtedy 6-ročný psík plemena labrador nedokázal pochopiť, prečo ho jeho rodina priviedla späť do útulku, odkiaľ si ho pred tromi rokmi odniesli domov.

Psík žil so svojou rodinou od roku 2015, ale v roku 2018 bol späť vrátený do útulku aj so svojimi hračkami a pelechom.

Majitelia údajne plakali, keď sa s ním lúčili, pretože sa už o neho nemohli starať tak, ako by si zaslúžil. Radšej sa rozhodli vrátiť ho späť, odkiaľ si ho vzali do starostlivosti. Útulok zdieľal príspevok na sociálnych sieťach, ako sa k nim mladý labrador dostal:

 

„Tento kamarát si zaslúži rodinu, ktorá ho nikdy neopustí. Žiadame vás, aby ste neodsudzovali jeho predchádzajúceho majiteľa. Nepoznáme celý príbeh. To, čo vieme, je, že jeho rodina sa s ním lúčila s plačom a so zlomeným srdcom. Bolo pre ňu ťažké od neho odísť. Zamestnanci útulku plakali s nimi. Veríme, že toto rozhodnutie pre nich nebolo ľahké. „

Napriek tomu, že ho tu jeho majitelia zanechali aj so všetkými hračkami a pelechom, psík menom Wall-E sa do seba utiahol bolo teda veľmi ťažké pre budúcich potenciálnych majiteľov vidieť jeho pokojnú povahu. Takto to pokračovalo mesiace, ale potom sa všetko zmenilo.

Po zverejnení príbehu sa okolnosti zmenili a mladý labrador si našiel novú rodinu a domov.
Nová majiteľka so sebou do útulku priviedla aj svojho súčasného psíka, ktorý sa s Wall-Em okamžite spriatelil a spoločne sa tak všetci vydali domov.

Dnes psík žije šťastný a spokojný štvornohý život v milujúcej rodine. My dúfame, že to tak aj ostane!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu.

Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.

Zdieľajte tento potešujúci okamih so svojimi priateľmi a spríjemnite im deň.