Tento mladý muž so srdcom na správnom mieste zachránil päť malých zvierat pred hustým bahnom, bez toho aby vedel čo sú zač

Bolo to obyčajné, všedné ráno. keď išiel Shurachet Klaevkala do práce. Je to obyvateľ thajského mesta, ktorý miluje zvieratá.

Jeho cesta sa prelínala cez  nové stavenisko, odkiaľ sa ozvalo tiché truchlivé kňučanie.

Zvuky pochádzali z malého kanála plného blata. Pozrel sa dovnútra a videl podivné stvorenia.

Zvláštne zvieratá sa podobali krysám. Neexistoval žiadny spôsob, ako vidieť čo je pod bahnom, napriek tomu Shurachet vliezol do kanála a vytiahol všetkých päť stvorení.

Vtedy sa ukázalo, že išlo o obyčajné šteňatá, ale v blate tak uviazli, že sa už premenili na živé sochy a ťažko sa pohybovali.

Kým Shurachet umýval psov z hustej nečistoty, premýšľal: ako sa tam dostali? Šteňatá bola veľmi malé, je možné, že im bolo ním len pár dní.

Sučka si mohla špeciálne zvoliť odlúčené miesto pre brloh, bez toho aby mala podozrenie, že po monzúne bude kanál naplnený blatom.

Mimochodom, v blízkosti kanála nebolo ani stopy po sučke.

Čisté šteniatka sa ukázali ako očarujúce, hravé a milé zvieratá.

V tejto dobe už celá jeho rodina vedela o náleze Shuracheta a mnohí mu pomáhali starať o psíkov. Večer v rodinnej rade sa rozhodlo, že všetkých päť si nechajú a vychovajú z nich domácich maznáčikov, pretože je to pre ich rodinu dobré znamenie.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Nádhera!

Zdroj: lemurov.net