So svojím milovaným psíkom bola na prechádzke: Na niečo nepríjemné ju však upozornil potiahnutím vodítka a zachránil tak opustené zviera!

Ako každý iný deň, aj dnes táto žena brala svojho zlatého retrívera na prechádzku. Vďaka jeho neuveriteľným zmyslom, ktoré zacítili blízkosť zvieraťa, ktoré potrebovalo pomoc, ho zachránili!

Žena vedela, že niečo nie je v poriadku, keď sa jej pes začal správať zvláštne. Zrazu chcel vybočiť zo zaužívanej cesty.

Žena sa rozhodla nasledovať svojho psa do lesa a tam našla…

V krabici medzi kríkmi bolo odhodené, malé mačiatko – vystrašené na smrť. To jej zlomilo srdce. Tento malý kúsok šťastia nemal viac ako mesiac.

Bola extrémne podvyživená a ako prežila, je otázne.

Ale na tom nezáležalo, teraz záležalo len na tom, že dostane jedlo, teplo a hlavne lásku. Žena sa rozhodla mačku adoptovať, priniesť si ju pod svoju strechu a starať sa o ňu.

A samozrejme nerobila to sama, jej zlatý retriever bol vždy po boku nového člena rodiny. Dnes sú z nich naozaj nerozluční priatelia!

Prečítajte si tiež:

Zdieľajte tento potešujúci príbeh so svojimi priateľmi milujúcimi zvieratá!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu. Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.