To, ako sa stará tento úžasný psík o nového člena rodiny je skutočne nádherné: Zakaždým keď je chlapček smutný, prinesie mu svoju obľúbenú hračku!

Aj keď sú psy úžasným prírastkom do rodiny, pridanie nového člena môže byť občas náročné. Prispôsobovanie sa môže byť pre štvornohého chlpáča zložité, keď do rodiny príde nový prírastok.

Nové pohľady, zvuky a pachy môžu byť pre psa neznáme a niektorí majitelia môžu byť trochu neistí, ako sa ich domáci miláčik prispôsobí novému bábätku.
Mnoho párov sa zamýšľa nad otázkou, ako sa bude naše novonarodené dieťa vychádzať s naším psom.

Táto obava bohužiaľ vedie k opusteniu niektorých psov, ale je rozumné chcieť, aby vaše dieťa a váš chlpáč boli v bezpečí a vychádzali spolu dobre. Bonnie a jej manžel z Kalifornie majú radi svojho domáceho maznáčika bullmastifa Bruta.

Bonnie dokonca hovorí, že psa považujú za svoje „prvorodené dieťa“.

Keď Bonnie čakala svoje prvé dieťa, Brutus to vedel skôr ako ostatní:

Spomína, že pes ju v prvých dňoch tehotenstva začal náhle viac chrániť. Brutus vedel, že je tehotná, skôr ako ona. „Rozhodne to vycítil skôr, než som to vedela ja,“ povedala Bonnie časopisu The Dodo. Potvrdilo sa tak ich podozrenie, že Brutus bude s novým prírastkom do rodiny viac ako v pohode. Podľa Bonnie pes vždy miloval deti.

Zakaždým, keď vonku počul smiech detí, bol nadšený.
Keď priviedla svojho novonarodeného syna Kaydena domov, aby sa s Brutom prvýkrát stretol, pes k nemu láskyplne pristúpil a olízal novorodencovi tvár.

Odvtedy sú Brutus a Kayden blízki kamaráti a pes je ochotný pre dieťa urobiť čokoľvek, vrátane zdieľania svojho obľúbeného majetku.

Rovnako ako mnoho iných psov má aj Brutus svoju obľúbenú hračku, na ktorej lipnú: žltá plyšová loptička.

Je to jediná hračka, ktorú do piatich minút neroztrhá. Ale je ochotný sa s ňou rozlúčiť, pokiaľ sa vďaka tomu bude jeho obľúbený človiečik cítiť lepšie.

„Zakaždým, keď Kayden plače, Brutus nájde svoju plyšovú loptičku a snaží sa mu ju priniesť,“ napísala Bonnie na instagram.

Kayden už síce nie je novorodeniatko, ale s Brutom sú si stále tak blízki ako predtým.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Zdroj Foto: captainbrutus/Instagram