Slávny kocúr s dvoma tvárami sa stal otcom: príroda opäť prekvapila!

Narnia je meno trojročného kocúra žijúceho vo Francúzsko u Stephanie Himinesovej. Vďaka svojmu neobvyklému vzhľadu je Narnia, skutočnou „hviezdou“ sociálnych sietí.

Jedna polovice tváre tohto modrookého kocúra je čierna a druhá sivá.

Stephanie Himinesová nezbavila svojho domáceho maznáčika šance mať potomkov a Narnia sa nedávno stal otcom.

Začiatkom marca, Narnia splodil rozkošný vrh mačiatok. Dvaja z nich menom Renesmée a Roswell sú dokonalým vyobrazením jeho dvoch polovíc.  Každé mačiatko je podobné svojmu otcovi, ale  od seba sú úplne odlišné: jedno má šedú srsť a druhé čiernu.

Narniina tvár je dokonale rozdelená do stredu a tajomstvo, ktoré to spôsobilo, ho robí ešte zvláštnejším.

Na Instagrame má cez 246 000 followerov.

Ľudia nazývajú neobvyklú mačku rôznymi spôsobmi: Terminátor dvoch tvárí a tiež Chimera. Vedci zvyčajne nazývajú zvieratá s týmto typom farby chiméra. Táto podivná farba je vlastné organizmom, ktorých bunky obsahujú 2 typy DNA vďaka kombinácii dvoch embryí. Majiteľka kocúrika, Stephanie Himinesová tvrdí, že podľa výsledkov genetickej štúdie, kocúrik Narnia nie je vedecká chiméra. A prečo má jej maznáčik tak úžasnú farbu, zostáva tajomstvom.

Jeho majiteľka, chovateľka britských, dlhosrstých mačiek a krátkosrstých mačiek, chová toto zviera ako domáceho maznáčika pre svoje neuveriteľné znaky. Narnia a jeho rozkošná rodina určite vzali srdce ľudí po celom svete.

Tento rozkošný zázrak rodiny vám počas týchto pokusov určite vyčarí úsmev na tvári.

Zdroj: lemurov.net, amazingnarnia

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň