„Hľadali sme lásku a našli sme seba.“ Tento hendikepovaný pán si našiel milovaného psíka s rovnakým postihnutím!

Bandit je šteňa nemeckého ovčiaka, ktoré si nikto nechcel adoptovať, alebo u žiadnej pestúnskej rodiny dlho nevydržal. Chodil z rodiny do rodiny. Kvôli jeho handikapu, jeho zadné nôžky nefungujú správne a musí používať mini-invalidný vozíček.

Muž, ktorý sa o ňom dozvedel, je tiež na invalidnom vozíku. Okamžite vedel, že je to jeho parťák do života! Rozhodol sa mu dať milujúci domov, ktorý si psík menom Bandit zaslúži.

Do útulku sa psík neustále vracal. Ľudia, ktorí si ho adoptovalo, sa jeho „postihnutie“ nepáčilo, pretože to vyžadovalo prílišnú starostlivosť. Útulok sa rozhodol jeho príbeh zverejniť na Facebooku – a bol to ten najlepší krok!  Darrell a Sue Rider uvideli fotografiu a bez váhania začali proces adopcie. Okrem lásky k zvieratám mal Darrell od začiatku ku psíkovi veľké pochopenie, pretože aj on sám potrebuje invalidný vozík.

Tiež si prešiel diskrimináciou a dokonale rozumie potrebám, ktoré jeho nový a chlpatý priateľ vyžaduje.

Podľa toho, čo povedal miestnym médiám, obaja trpia rovnakým typom paralýzy, takže okamžite pocítili hlboké spojenie. Je to veselý, milujúci, hravý a dobre vychovaný pes, ktorý si vyžadoval iba empatického a chápajúceho majiteľa, ktorý by ho miloval takého, aký je.

Banditove posledné roky života boli šťastné, ale bohužiaľ netrvali dlho. 03 Marca 2021 jeho utrápený majiteľ Darrel oznámil, že kvôli nádoru, ktorý mal Baret už niekoľko rokov ho navždy opustil.

„Milujeme ťa a budeš nám chýbať, dúfam, že teraz si v nebíčku a môžeš žiť slobodne a utekať!“

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu. Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Prečítajte si tiež:

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.

Zdieľajte tento potešujúci okamih so svojimi priateľmi a spríjemnite im deň!