FOTO: Ukážeme Vám ako môže vyzerať bezstarostný život mačky

Alessandra z Ligúrie, krásneho regiónu v Taliansku, venovala Instagramový účet svojej mačke a bola to naozaj múdra voľba.

Grisu, rozkošný Kurilský Bobtail, je tak fotogénny kocúr, že je absolútnou radosťou pozrieť sa na jeho fotografie. Niet divu, že ho sleduje už 62,9 tisíc ľudí.

Žena dokumentuje svoju mačku prakticky všade, kam ide. Či už si Grisu užíva slnko na streche alebo si vychutnáva nejaké chutné občerstvenie. Alessandra je tu, aby ho zachytila. Okrem toho má Alessandra aj tie najzaujímavejšie spôsoby fotografovania. Rozloženie, osvetlenie a ďalšie kreatívne rozhodnutia, ktoré robí, skutočne zdôrazňujú Grisovu hravú a nepredvídateľnú osobnosť.

Podľa Medzinárodnej asociácie mačiek (TICA) je Kurilský Bobtail silná mačka divočiny. No aj napriek ich divokému charakteru a vzhľadu, sú tieto mačky priateľské a milé. „Charakter Kurilského Bobtaila je nezávislý, vysoko inteligentný, múdry, zvedavý, spoločenský, hravý, trénovateľný, bez agresie a veľmi jemný,“ napísala TICA na svoju webovú stránku. „Sú oddaní svojim ľuďom a keď im je dovolené, spia buď na lone alebo v posteli. A v neposlednom rade dobre sa prispôsobujú ostatným mačkám, deťom, psom a iným domácim miláčikom. „

Alessandra uviedla, že Grisu je skutočný Kurilský Bobtail. „Je to môj ozajstný partner, môj tieň a má mimoriadny charakter,“ povedala. „Aj keď je dosť tvrdohlavý, stále verím, že je to tá najlepšia mačka na svete. Väčšinou preto, že Grisu je poslušný ako pes, čo je pre mačku zriedkavé.“

Ich nerozbitné puto sa skutočne prejavuje aj na fotografiách. Grisu vyzerá okolo svojho majiteľa veľmi šťastne a umožňuje Alessandre zachytávať úprimné obrázky, ktoré by si všetci milovníci mačiek mali užiť!

 

Ktorá Grisova momentka sa Vám páči najviac? Dajte nám vedieť dolu v komentároch. Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, nezabudnite dať LIKE pre viac podobných článkov a zdieľajte nás so svojimi priateľmi a rodinou!

Zdroj: boredpanda.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *