Foto: Mačka, ktorá má každé oko iné – Na sociálnych sieťach si ju zamilovali!

Zoznámte sa so zachránenou mačkou Bowie, ktorá očarila internet svojimi nádhernými modrými a zelenými očami. Má heterochromiu, čo znamená, že jeho oči sú zafarbené odlišne a sú rovnako krásne, ako zriedkavé.

Je prekrásna!

Získala si okamžite množstvo fanúšikov!

 

Bowie je veľmi hravá, niekedy príliš hravá mačka!“ povedala majiteľka a záchrankyňa Bowie, Maria Lloret zo Španielska.

Aj keď je mačka pomenovaná podľa legendárneho anglického speváka Davida Bowieho, majiteľka si je dobre vedomá, že celebrita nemala heterochrómiu.

Rovnako ako každá iná mačka, aj Bowie sa teší z milujúcej rodiny a úplne zbožňuje jedenie. „Nenašli sme jedlo, ktoré sa mu nepáči,“ povedala Maria. „Keď vidí vrece dobrôt, vždy začne vrieť.“ 

Keď mal iba 3 mesiace, našli ho opusteného v parku. Miestny útulok pre zvieratá z prímorského mesta v Benidorme našli Bowieho a ako by to mal osud, pokúsili sa mu nájsť domov pomocou internetu.

Moja sestra videla reklamu hľadajúcu rodinu pre Bowieho a keď sme sa s ním stretli, zamilovali sme sa. Hneď ako sa dostal domov, začal jesť ako blázon a zaspal mi v náručí, “povedala Maria o jeho zdravej a srdečnej povahe hneď v prvý deň so svojou novou rodinou.

Maria odhalila, že všetky jej mačky boli zachránené. Je veľmi šťastná. A nedokázala by si predstaviť svoj život bez záchranných domácich miláčikov.

„Je toľko zvierat, ktoré hľadajú druhú príležitosť, aby ich rodina milovala.“

Na Instagrame má tento milý kocúrik viac ako 35 tisíc sledovateľov a mnoho fanúšikov, ktorí oceňujú jeho krásny vzhľad a povahu. Páči sa Vám?

Zdroj: bowie_the_cat/instagram, boredpanda.com

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.