Ďalšia záchrana opusteného mačiatka: Pri adopcii si doslova vyžiadalo, aby si ju muž zobral

Mačiatko prišlo k mužovi a žiadalo ho o jeho pozornosť. Chlapík nemal žiadnu šancu.

5. novembra bolo do Sparkle Cat Rescue v Burlingtone v Severnej Karolíne priensené túlavé mačiatko , ktoré bolo nájdené mimo volebnú miestnosť.

„Jeden z voličov ju videl a rozhodol sa nás kontaktovať, aby sme ju vzali,“ povedala Stephanie Grantham, spoluzakladateľka / výkonná riaditeľka organizácie Sparkle Cat Rescue.

Bola pokrytá blchami, ušnými roztočmi a mala veľký hlad. Nikto ju nepoznal ani nevedel, odkiaľ prišla, takže ju zdvihli a priniesol ju cestou vo vozidle na záchranu.

Pomenovali ju Adeline.

Vážila necelý kilogram a bola to gulička plná lásky. Po rýchlom zhliadnutí svojho nového pestúnskeho domu sa prevrátila na chrbát a požiadala o škrabkanie brucha.

Nikto nevedel, ako sa ocitla na ulici, ale mačiatko bolo také šťastné, že je konečne v bezpečí. Stále nasledovala svoju pestúnovú mamu Erin okolo domu a bola to perfektný malý maznák.

Minulý víkend debutovala sladká Adeline na osvojovacej akcii v Sparkle Cat Rescue.

Niekoľko ľudí ju prišlo navštíviť, no neprejavili záujem. Keď sa ju snažili držať, nedala sa, akoby čakala, až príde správna rodina.

Stevie bol  tiež na osvojovacej akcii, aby si našiel nové mačiatko. Keď zrazu uvidel Adeline samotnú. Malá Adeline si ho všimla a kráčala priamo k nemu. Vzal ju hore a mačiatko vkĺzlo priamo do jeho náručia.

Keď sa u Stevieho cítila pohodlne, nechcela sa pustiť a nechala sa nosiť po celý čas ako Stevie spoznával ďalšie mačiatka. V jednej chvíli ju musel položiť na zem, aby komunikoval s inou mačkou, no Adeline s tým nebola spokojná.

„Bola tak rozrušená, vrčala na kohokoľvek iného, ​​kto sa ju pokúsil zdvihnúť,“ povedala Stephanie.

Keď Stevie počul jej hlasné sťažnosti, rýchlo sa k nej vrátil. „V tej chvíli hneď vedel, že si ju musí vziať. Stala sa jeho novým maznákom, ktorý sa s nikým nedelí.“

Držal ju v náručí a urobil z nej trvalú súčasť svojej rodiny.

„Adeline si doslova vybrala svoju rodinu,“ povedala Stephanie. „Zamilovala sa do svojho nového otca a nedovolila mu, aby ju položil – ideálny príklad domácich miláčikov, ktorí si vyberajú svojich ľudí,“ povedala Erin, pestúnska mama.

 

 

Čo si myslíte o tomto rozhodnom mačiatku? Vybral si Vás aj Váš domáci maznáčik? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.lovemeow.com