FOTO: Láskavý Pitbull pozve túlavú mačku, ktorá je tehotná, do svojej búdy, aby porodila

Pitbully majú zlú povesť, pretože sú často agresívne a brutálne.

Útočia a hryzú ľudí, takže veľa komunít o nich zvážilo zákaz pohybu. Ako však niektorí ľudia veria, títo psi nie sú prirodzene agresívni. Každý, kto vlastní pitbulla, vie, že sú skvelí a lojálni rodinní miláčikovia.

Toto je Hades, sladký pitbull žijúci v Mexiku so svojím majiteľom Juanom José P. Floresom.

Tí, ktorí ho nepoznajú si pravdepodobne budú myslieť, že je agresívny a desivý. Ale bez ohľadu na to, čo si o ňom myslia ostatní ľudia, vždy preukáže, že je milý a jemný.

Flores si nedávno všimol túlavú mačku navštevujúcu jeho okolie. Aj keď sa k nej nemohol priblížiť, pravidelne pre ňu nechával jedlo, aby sa ubezpečil, že je aspoň najedená. Po tom čo Hades videl ako sa jeho majiteľ správa, rozhodol sa mu s týmto milosrdenstvom pomôcť.

Jedného dňa keď bol Flores doma, začul klopanie na zadné dvere vedúce k Hadesovmu miestu. Otvoril dvere a uvidel svojho psa. „Bol zúfalý a vydával veľa hluku,“ povedal Flores. Vyzeralo to, že mu chce ukázať niečo dôležité.

Flores prešiel pár krokov a potom sa mu naskytol sladký pohľad.

Hades mu šťastne ukázal, že pozval túlavú mačku, aby zostala v jeho búdke. „Bol som veľmi prekvapený,“ povedal Flores. Ukázalo sa, že mačka bola tehotná a potrebovala bezpečné miesto na pôrod.

Hades zostal blízko mačky, keď išlo do tuhého. „Pritiahol deku ku vchodu do svojho domu a usadil sa pred dverami,“ zdieľal Flores. „Cítila sa ním chránená.“

Vďaka Hádovej pomoci mačka úspešne porodila dve krásne mačiatka. Mama mačka nemohla šťastnejšie privítať novonarodené mačiatka. A samozrejme, Hades ich rád stretol. „Myslím, že cítil, že je otcom,“ povedal Flores.

Flores opatrne presťahoval novú rodinu do domu, aby spolu s Hadesom mohli na ne pozorne dohliadať. Hades a mama mačka, teraz pomenovaná Nicol, si vytvorili nádherné priateľstvo. Keď Nicol nie je zaneprázdnená starostlivosťou o svoje mačiatka, trávia spolu veľa času.

Juan zdieľal, že keď nastane správny čas, nájde mačiatkam nové domovy. Dúfa tiež, že Hadesove sladké činy spôsobia zmenu myslenia o jeho plemene a inšpirujú ostatných, aby boli k nim milí.

„Pitbully sú dobrí psi,“ povedal Flores. „Hádes odložil všetko, aby pomohol niekomu inému.“ Mali by sme robiť to isté bez toho, aby sme niečo na oplátku očakávali. “

 

 

Čo si myslíte o tomto úžasnom psíkovi? Máte doma podobného alebo nejakého takého poznáte? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://pawsplanet.me