Túlavá mačka je neskutočne šťastná z toho, že sa stretla so svojimi mačiatkami v útulku!

Keď Mindy Brocato, zamestnankyňa Anne Arundel County Animal Care & Control, zachránila túlavú mačku menom Toodles pred napadnutím psom, zaniesla ju do útulku a dala jej druhú životnú šancu.

Neskutočne krásne!

Keď Toodles prišiel do útulku začiatkom apríla, personál si rýchlo všimol, že je čerstvá mama. „Mala všetky príznaky, že je dojčiacou matkou, no jej mačiatka sa nepodarilo nájsť,“ povedal Chris Weinstein, dobrovoľník útulku.

Personál útulku rýchlo upozornil obyvateľov žijúcich v oblasti, aby mačiatka skúsili hľadať, pretože bez ochrany svojej matky by neprežili.

Neskôr našťastie susedia našli pod mobilným domom päť mačiatok a ihneď kontaktovali útulok, aby zavolali o pomoc. Zamestnanci útulku sa ponáhľali spojiť päť mačiatok so svojou mamičkou mačkou.

Keď mačiatka prišli do útulku, priviedli ich na stretnutie s mamou.

Akonáhle Toodles počul malé mňaukanie, zdvihla a rozhliadla sa. Zamestnankyňa útulku opatrne umiestnila prvé mačiatko do mačkinej klietky a po niekoľkých sekundách rozpoznávania si Toodles s radosťou vychutnala tento okamih. Ihneď ho začala oblizovať a tešila sa z toho, že sa jej mačiatka našli.

 

Pozrite sa na dojemné stretnutie v tomto videu:

 

Rozkošné spojenie rodiny však stále nebolo úplné. O niekoľko dní bolo nájdené šieste mačiatko plačúce pre svoju mamu v rovnakom mobilnom dome, kde bolo objavených päť mačiatok.

Zamestnanci rýchlo spojili posledné mačiatko so zvyškom rodiny. Toodles je tak šťastná, že sa stretla so svojimi mačiatkami v pohodlnom dome.

„Toodles vyzerala oveľa uvoľnenejšie, keď prišlo toto posledné mačiatko.“ Ona a jej mláďatá prosperujú, v neposlednom rade vďaka pozornému a skúsenému pestúnovi (rodine), “uviedol útulok.

Mačiatka čoskoro pôjdu domov so svojimi adoptívnymi majiteľmi. Keď bude Toodles v bezpečí, bude hľadať aj jej navždy domov.

No prvá, kto našiel rodinu, však bola Toodles. „Je naozaj prekvapujúce, že si mamu vybrali najskôr,“ napísali.

„Toodles a Percy ako prví našli dom spoločne. To nás hreje pri srdiečku, pretože mamičky sú často ako posledné adoptované.“

Čo si myslíte o tomto úžasnom príbehu záchrany a dojemného stretnutia? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://pawsplanet.me