Toto zlatíčko prekvapilo malého retrívera. Čo sa stalo potom, bolo však neuveriteľné. Niet divu, že sa táto fotka stala hitom sociálnych sietí

Sociálne siete majú nových hrdinov. Stala sa nimi dve mláďatá tvorov, ktorí sa spolu príliš často nestretávajú, a keď už áno, zvyčajne to končí množstvom bolesti, krvi a sĺz.

V tomto prípade sa ale žiadny masaker nekonal a všetko skončilo len prekvapeným a rozpačitým očuchávaním.

Reč je o nečakanom stretnutí zvierat, ktoré bolo vzájomným stretnutím doslova šokované.

Ich počínanie nemohol nezachytiť prizerajúci sa fotograf, ktorý potom snímku umiestnil na internetovú sociálnu sieť Reddit, odkiaľ sa potom rozšíril na všetky strany a veľmi rýchlo sa tak stal virálnym hitom súčasnosti.

Ako z rozprávky Walta Disneyho

Dvaja tvorovia z opačných koncov potravinového reťazca sa náhodou stretli počas slnečného jarného dňa na lúčke plnom kvetov. Odpočívajúce šteňa zlatého retrívera vyrušil z rozjímania nečakaný návštevník.

Bolo ním strakaté mláďa jeleňa, ktoré sa rozhodlo neznámeho tvora zlatej srsti dôkladnejšie preskúmať.

K psíkovému nemalému prekvapeniu až skoro šoku si sŕňa počínalo úplne bezprostredne a bez strachu. Šteňa v zjavných rozpakoch začalo oňuchávať, až mu takmer vliezol aj do papuľky. Šokované psisko nechápavo  a s prekvapeným pohľadom nechalo zvieratko robiť prieskum

Či sa z nich potom stali kamaráti, alebo potom mladučký jeleň zase bez záujmu utiekol preč, to už sa z fotky ani komentárov nedozvieme.

Isté je, že ich roztomilé počínanie sa stalo internetovým virálnym hitom a fotografia obehla už celý svet. Mnoho ľudí sa v komentároch pod fotografiou zhoduje na tom, že tento záber je ako vystrihnutý z niektorej rozprávky štúdia Walta Disneyho a musíme súhlasiť.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: boredpanda