Toto mačiatko, ktoré prežilo ťažké časy na ulici, našlo rodinu o ktorej vždy snívalo

Mačiatko prežilo na ulici a potom sa jeho sny začali plniť… Micheline z Montrealu (Kanada) našla vo svojej garáži mačiatka.

Pokúsila sa ku nim priblížiť, ale mačiatka rýchlo zutekali.

Po niekoľkých dňoch ich videla znovu, bohužiaľ prežili len dve. Podarilo sa jej ich chytiť a priniesť ich do domu.

Bez ohľadu na to, ako silno sa snažila zachrániť obe mačiatka, prežilo iba jedno.

Posledné mačiatko prežilo strašnú noc, ale zotavuje sa. Micheline sa obrátila na pomoc ochrancu zvierat, aby mačiatku pomohli.

„Zobrali sme si ho do svojej opatery a dali sme mu meno Bjorf,“ hovorí Celine Kromová, aktivistka za práva zvierat.

„Bol nekonečne šťastný, že sa mu dostalo primeranej starostlivosti“ Keď dorazil na našu kliniku, veľmi ho zaujímalo všetko, čo sa okolo neho deje.

Mačiatko sa rýchlo prispôsobilo svojmu domácemu životu, nič ho nedesilo a hlasno mňaukalo, keď niečo chcel. V bezpečí a pohodlí  domova začalo dobrodružné mačiatko spokojnosťou prekvitať. „Miluje všetko preskúmavať a nič mu nevadí.“ Považuje sa za kráľa domu, „hovorí Celine:“ Bjorf má v sebe kus energie, je vtipný a úplne nebojácny. Miluje pozornosť a neustále sa chce hrať.“

Teraz má Bjorf osobného strážcu, ktorý jej poskytuje jedlo, prístrešie a hlavne lásku. Počas len niekoľkých týždňov sa mačiatko Bjorf premenil v krotkého, chlpatého kocúrika, ktorý neustále mňauká.

„Pradie, keď sa ho niekto dotkne. Miluje lezenie a vysedávať na okne. Chce byť neustále s ľuďmi a vidieť, čo robia. „

Vo veku troch mesiacov bol Bjorf konečne pripravený na adopciu. Nedávno ho navštívila rodina, ktorá si ho úplne zamilovala. Po tvrdom začiatku svojho života Bjorf konečne našiel ľudí, ktorí boli vždy pripravení byť s ním.

Teraz každú noc spí so svojimi milovanými pánmi. „Nikto nie je šťastnejší ako on.“

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.