Toto je okamih, ktorý navždy zmenil ich životy: Pouličné šteniatko dostalo šancu na nový život! Ďakujeme!

Tamara Johnson, zakladateľka Thai Street Paws Rescue, je zvyknutá vidieť každý deň túlavé zvieratá.

Ale toto šteňa na ňu urobilo dojem, ako žiadne predtým—

Išla do obchodu kúpiť niečo na pitie a zrazu si všimla malé šteniatko. Sedel pri ceste, a mal sklonenú hlavu…

Psík bol očividne veľmi hladný, jeho bruško však vyzeralo preplnené. Keď k nemu pristúpila Tamara, šteňa bolo veľmi nervózne a nepokojne sa správalo.

Miestni obyvatelia uviedli, že šteňa  niekto vyhodil na ulicu. Mal sestričku, ale pred pár dňami  ju zrazilo nejaké auto a odišlo. Šteňa sa túlalo po uliciach samo, hľadalo jedlo…

Keď to Tamara počula, ani  na chvíľku nezaváhala. Vzala dieťa do svojho auta a išla k veterinárovi. Na ceste do nemocnice sa šteňa pritúlila k svojmu spasiteľovi a cítilo, že jej môže veriť…

„Uvedomila som si, že to pre neho bola skutočná úľava, pretože až do tej chvíle sa nikdy nestretával s ľuďmi, ktorí sú pripravení mu pomôcť! Šteňa sa ani nepohybovalo. Len sa držal mojej ruky a zaspal! „ – žena si spomína.

Šteňa bolo pomenované Basil a ukázalo sa, že je šikovný chlapec. Šteňa si okamžite uvedomilo, že ľudia okolo neho sú pripravení mu pomôcť, takže neodporoval, keď mal veterinárne vyšetrenie.

Doktor videl, že šteniatko bolo podvyživené, a okamžite mu predpísal intenzívnu stravu bohatú na živiny, aby mohlo pribrať. Basil dostal tiež nejaké lieky a o niečo neskôr veterinár povedal, že ho zaočkuje….

Odvtedy ubehol už nejaký ten deň a dnes je šteniatko zmenené na nepoznanie.

Vyrástlo a stalo sa veľkým psom s dobrým charakterom!

Z vystrašeného, ​​chudého a nedôveryhodného šteniatka je dnes láskavý a zdravý psík.

Sledujte video:

Mimochodom, má úžasného majiteľa a teraz je Basil naozaj šťastný.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdroj: ilovemydogsomuch.tv