Tento úžasný pitbull zachránil svoju majiteľku s jej dcérkou pred takmer istou smrťou! Vďaka nemu sú však dnes našťastie živé a zdravé!

Psy sú nielen skvelými spoločníkmi a priateľmi, ktorí vycítia naše emócie a dokážu náš povzbudiť, či rozveseliť. Niektorí sa stanú naozaj plnohodnotnými členmi rodiny a sú schopní zachrániť aj ľudský život.

Tento príbeh dokazuje, že vernosť a láska psov je naozaj bezhraničná a že nezáleží, akej rasy pes je, keď má skutočne veľké a odovzdané srdce.

Pred rokmi, keď bola mladá žena ešte bezdetná,  sa rozhodla zaobstarať si psa, ktorého pomenovala Saša.

Malý pitbul bol vtedy ešte šteňa, takže bol veľmi roztomilý. Veľa priateľov ju však odrádzalo od toho, aby takú rasu nevychovávali, zvlášť keď s mužom plánujú dieťa.

Ona sa však nebála, pretože jej psík bol vyslovene neagresívny a dobrý, a počúval na slovo. O jeho výnimočnosti sa uistila v jeden dramatický okamih, kedy sa jej doslova zastavilo srdce.

Krátko na to, čo si zaobstarala šteňa, otehotnela. Na bábätko sa v rodine veľmi tešili a po deviatich mesiacoch sa narodilo krásne dievčatko menom Masailah. Všetko prebiehalo bez komplikácií a dievčatko pokojne a v zdraví rástlo.

Pes si na na bábätko tiež zvykol, v podstate ju miloval od prvej chvíle.

Jedného sobotného večera ale začal ich pes náhle a nepokojne štekať. Mamička teda prekvapivo skúmala, čo sa vlastne deje.

Takto sa jej pes nikdy nesprával. Behal po dome tak, ako ešte nikdy a za každú cenu sa chcel dostať do detskej izby.

Žena po chvíli s hrôzou zistila, že susedov dom je v plameňoch a od neho začal horieť aj ten ich. Dym sa predovšetkým dostal do detskej izby, kde plakalo malé dievčatko.

Mladý pitbul schmatol dieťa za plienku a utekal s ním do bezpečia. Žena udivene sledovala, ako je jej pes neskutočne obetavý a chráni svoju rodinu. Tento príbeh je dôkazom, že naozaj nezáleží na rase, ale hlavne na tom, koľko lásky psovi dáte.

Vedzte,  že váš štvornohý priateľ pre vás obetuje aj svoj vlastný život!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.