Tento psík zachránil život 8-mesačného dieťaťa pri požiari, obetovaním toho svojho: Je to skutočný hrdina!

V americkom štáte Baltimore počas požiaru zomrel pes. Ale nielen zomrel, ale zomrel ako skutočný hrdina a statočne zachránil dieťa svojej paničky. Erica Poremskiová odišla zo svojho domu na pár minút, aby si z auta vyzdvihla nejaké veci.

Táto krátka chvíľa nepozornosti však stačila, a keď sa vrátila, predné dvere do druhého poschodia už boli pohltené plameňmi.

Vnútri v dome bolo 8 mesačné bábätko Vivienne a jej milovaný teriér.

Niekoľkokrát sa mladá žena pokúsila otvoriť dvere, ale kľučka bola tak horúca, že sa jej to nedarilo.

V zúfalej snahe zachrániťdieťa utrpela ťažké popáleniny na rukách.

Do priestorov mohli vstúpiť len hasiči, ktorých zavolali susedia.

Dieťa z domu vyniesli a vzali na bezpečné miesto. Matke povedali, že ju našli schovanú pod telom psíka. Teriér Polo zomrel a zakryl dieťa pred ohňom svojím vlastným telom. Vďaka nemu sa dieťaťu podarilo dostať z domu len s povrchným popálením jednej ruky.

Teraz sa už zotavuje a jej matka Erica Poremskiová ďakuje Bohu za záchranu svojej dcéry a smúti nad svojím milovaným psom, ktorého nazvala svojím prvým dieťaťom v rozhovore s novinármi a povedala, že pri nej vždy stál: „Spolu s mojou dcérou boli pre mňa všetko na svete. „

Ako žena hovorí, zdalo sa, že pes mal predtuchu, že v blízkej budúcnosti sa stane niečo hrozné. V deň požiaru sa od samého rána správal čudne: kňučal a mal strach. „Dokonca som povedala svojmu priateľovi, že som premýšľala o tom, že ho vezmem k veterinárovi,“ spomína Erica.

Teraz je jej celkom jasné, že pes proste vedel: že ku katastrofe dôjde. Ako by sa úmyselne rozhodol obetovať sa kvôli záchrane dieťaťa.

Dodávame, že obyvatelia Baltimoru, ktorí sa dozvedeli o nešťastí, doslova za pár hodín vyzbierali 17 000 dolárov na pomoc žene a jej dcérke. Tieto peniaze pomôžu zaplatiť za liečbu popálenín pre dieťa a jej matku. Poskytnú im tiež príležitosť k prestavbe domu poškodeného požiarom.

Jediná smola je, že žiadne peniaze nebudú schopné oživiť psa menom Polo.

Zdroj: abc7ny.com, humanstory.ru

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové články na každý deň.