Tento psík je skutočný hrdina: riskuje svoj život, aby zachránil mačiatko z horiacej budovy!

Tento príbeh sa stal 20. októbra 2014 na Ukrajine, čo je len jeden z milióna dôkazov o tom, že psy majú to najodvážnejšie srdce.

V priemyselnej spoločnosti došlo k obrovskému výbuchu, kde následne unikal plyn a veľký oheň sa šíril budovou. Ničil všetko, čo mu prišlo do cesty.

O niekoľko kilometrov od tejto oblasti nemali obyvatelia žiadny spôsob ako oheň skrotiť, iba utiecť.

Kým ľudia volili spôsob úniku, pes sa vrhol opačným smerom.

Majiteľ však nepoznal zámer svojho domáceho maznáčika, a tak len beznádejne sledoval, ako sa plameň zväčšuje.

No pes sa po chvíli našťastie objavil, tentoraz aj s vystrašeným mačiatkom v ústach.

Ukázalo sa, že malá mačka je psia najlepšia priateľka. Keď teda plameň zostupoval z domu, prvým inštinktom psa bolo zachrániť malé mačiatko.

Tento dojemný čin sa rozšíril po celom susedstve. Koľkí z Vás by sa opustili, aby zachránili život toho, ktorého majú najviac radi?

Zvieratá, hoci nehovoriace, majú vždy svoj vlastný spôsob, ako dokázať existenciu pravej lásky a láskavosti. A pes v tomto príbehu si zaslúži našu vďačnosť za skutočnú láskavosť a potlesk pre jeho hrdinský čin.

Čo si myslíte o tomto úžasnom psovi? Poznáte podobný príbeh o zvieracom hrdinovi, prípade ste sa niekedy Vy ocitli v tejto roli?

Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://pawsplanet.me