Tento odvážny muž zachránil 6 uväznených psíkov počas hurikánu Florence!

Keď Ryan Nichols, bývalý námorník, dorazil do Severnej Karolíny, voda z hurikánu Florence okamžite zaplavila celý región.

Aký je jeho príbeh a prečo je hrdina?

Zachránil totiž počas tohto hurikánu veľa psov!

Opustil svoj život v Texase a išiel pomôcť s evakuáciou a záchranou životov. Pomohol evakuovať kostol plný ľudí a vzápätí potom našiel šesť psov, ktorí by sa utopili, keby im Ryan nepomohol.

Sám hovorí, že hneď čo ich pustil, boli psíci šťastní, jedli a sú radi, že sú z vody vonku.

Keď sa blížil hurikán Florence, ľudia doslova stáli frontu na to, aby zachránili čo najviac zvierat, ktoré by hurikán neprežili. Ľudí ako Nichols bolo teda naozaj veľa a podarilo sa zachrániť až 1000 zvierat, hovorí ministerstvo verejnej bezpečnosti.

Je veľmi smutné, že niektorí ľudia nechali miláčikov doma alebo vonku a sami utiekli pred búrkou, zvieratá ale nechali napospas. Iní maznáčikovia utiekli zo strachu preč, ďalší sa stratili.

Dokonca v Severnej Karolíne existuje útulok, ktorý sa o zachránené zvieratá stará, snaží sa ich spojiť so svojimi rodinami a majiteľmi. Ešte že existujú stále dobrí ľudia, ktorí pomáhajú a obetujú sa!

Nichols rozpráva, že je pre neho skvelým pocitom to, že dáva zvieratám domov a pomáha im sa dostať z pasce.

„Spoločnosť Shutterfly dokonca venuje 25 000 dolárov Humánnej spoločnosti Spojených štátov na podporu zvieratám, ktorá bola postihnutá hurikánom Florence.“ 

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.