Tento nádherný mačací pár má malé mačiatka: Pozrite sa, aké sú krásne!

Zoznámte sa s týmto kocúrom menom Narnia, v roku 2018 si podmanil internetovú sieť svojím nezvyčajným sfarbením srsti. – jeho nádherný noštek je presne rozdelený v dvoch farbách: šedá a čierna.

„Keď sa Narnia narodil, bola som veľmi prekvapená. Okamžite som si uvedomila, že je zvláštny. Ale deti rýchlo rastú a mačiatko sa premenilo v plnohodnotného lámača sŕdc … a otec! „ – uviedla majiteľka Narnie Stephanie Jiminez.

Teraz je Narnia otcom dvoch krásnych mačiatok, z ktorých každá zodpovedá farbe kabáta ich otca. Šedý Phoenix a malá čierna Prada. Majiteľka Narnie Stephanie Jimenezová uviedla, že jej obľúbenec sa veľmi dobre vyrovnáva s rolou otca.

Rád sa hrá so svojimi mačiatkami – sivým Phoenixom a čiernou Pradou. Nie je to prvýkrát, kedy sa stal rodičom, a pravdepodobne nie naposledy, pretože Stephanie je chovateľkou mačiek.

Podľa nej bol Narnia už niekoľkokrát otcom a všetky jeho mačiatka majú rôzne farby.

Predtým bol Narnia považovaný za kocúra chiméry, ale po vykonaní genetických testov sa ukázalo, že kocúr má iba jednu DNA, čo je ešte tajomnejšie.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdroj: laykni.com