Tento kôň sa prepadal do bažiny, žena ho so svojou odvahou zachránila!

Jedného nedeľného rána sa Austrálčanka menom Nicole Grahamová rozhodla prejsť na svojom koňovi Astrovi, blízkosti pláže. Všetko bolo ako zvyčajne.

Ale zrazu Astro narazil do bahna a spadol priamo do blata. Samotnému dievčaťu sa podarilo dostať von, ale zviera uviazlo. Navyše, pretože Astro bol veľmi vystrašený, prudko sa hýbal a snažil sa dostať von.

Ale z týchto pohybov sa to len zhoršilo. Kôň  sa ponáral hlbšie do bažiny.

Nicole sa pokúsila Astrovi pomôcť. Ale nebolo to možné, vytiahnuť koňa vážiaceho päťsto kilogramov! Jediná vec, ktorú mohla urobiť, bola držanie hlavy koňa, aby mohol dýchať. Tri hodiny bojovali Astro a Grahamová s močarinou. Vyzeralo to, že všetkému je koniec, zviera malo na život len posledných ​​pár minút. V tú chvíľu ich videl farmár.

Zavolal záchrannú službu.

A zatiaľ čo oni chceli pomôcť, farmár priviazal navijak na traktor a pokúsil sa koňa vytiahnuť sám. Zviera bolo veľmi oslabené a neochotne sa držalo života.

Zdalo sa, že sa Astro vyrovnal so smrťou. Ale Nicole bojovala za obidvoch. Šepkala mu povzbudzujúce slová.

Záchranári dorazili čoskoro. Veci sa pohli. Po niekoľkých minútach s pomocou traktora a tuctu ľudí sa kôň dostal z pasce. Grahamová bola tak slabá, že si dokonca musela nechať pichnú injekciu od záchranárov. Prvá vec, ktorú urobila doma, bolo umyť Astra od blata.

Vďaka Nicolinej odvahe a včasnej pomoci bolo zviera zachránené v poslednej chvíli.

Ukazuje sa, že k tomu dochádza nielen vo filmoch, ale aj v skutočnom živote.