Táto sučka pitbula baví celý internet svojim „oscarovým“ hereckým výkonom. Jej odhodlanie je naozaj obdivuhodné

Tento pitbul je moc roztomilý pes, o čom nás môže presvedčiť sledovanie hereckého výkonu tejto fenky, ktorý je bravúrny!

Strihanie pazúrov rozhodne nepatrí k najobľúbenejším zvieracím činnostiam, ale reakcia tejto štvornohej kamarátky by si zaslúžila Oscara!

Keď príde na strihanie pazúrov, niektorí psi utekajú, schovávajú sa, iní vrčia a ceria zuby.

Táto sučka má však úplne inú taktiku!

Jej správanie je neopísateľné, ale jedno vieme určite, jej herecký výkon by si zaslúžil Oscara.

Sučka nemá rada strihanie pazúrov.

Zvieratá všeobecne moc nemusia strihanie pazúrov, ale neochota tejto fenky je vskutku komická! Kedykoľvek vidí „hrozný nástroj mučenia“, ktorým sa pazúry skracujú, začína predstierať, že svoju paničku nepočuje. Žena ju žiada o podanie labky, ale sučka je neoblomná.

Nereaguje na povely a provokácie. Dúfa, že jej panička dá pokoj! Žena je však bohužiaľ pevne rozhodnutá, že fenke pazúry skráti. To najzábavnejšie však ešte len príde. Reakcia fenky je neopísateľná.

Sučka začína chápať, že jej taktika zlyhala a žena jej stále chce ostrihať pazúry. Keď majiteľka uchopí jednu labku, nastáva niečo nečakané.

Sučka dramaticky omdlieva!

Táto reakcia je hodná Oscara. Pobavenie majitelia našťastie všetko nahrali a zdieľali so svetom, ako talentovaného psa majú.

Dramatická scéna ani „strata vedomia“ majiteľku bohužiaľ neoblomily. Pazúry sučke ostrihala. Nehľadiac na to, že zviera nakoniec muselo podstúpiť nenávidený úkon, nenechalo sa vytrhnúť zo svojej role a naďalej nehybne ležalo na podlahe. Tomu sa hovorí odhodlanie! Musíme priznať, že je sučka veľmi vynaliezavá a nesmierne vtipná!

Presvedčte sa sami, ako skvelý herecký výkon predviedla.

Sledujte video:

Je perfektná, čo myslíte? 🙂

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: youtube.co