Táto mačka z útulku vyskočila na dievčatko na vozíku: Voľba bola jasná, dnes je z nich nerozlučná dvojka!

Mačka, ktorá bola nájdená ako túlavá, skočila na koleno dievčaťa na vozíku a už ju neopustila.

Pred niekoľkými týždňami si Chris Poole, ktorý vo svojej oblasti zachraňoval a staral sa o komunitné mačky, všimol novú tvár v okolí.

Jedného dňa sa objavila mačka s modrými očami. Po pár dňoch odišla a potom sa znovu o niekoľko dní vrátila.

Nová mačka pravdepodobne už nejakú dobu putovala ulicami. „V bytových komplexoch sa zvyčajne nachádza veľa túlavých mačiek pri odpadkoch, ako aj mačiek, ktoré ľudia vyhodia, keď sa vysťahujú,“ povedal Chris.

Počas niekoľkých týždňov sa mačiatko pomaly naučilo na svojho poskytovateľa jedla a stále viac sa prihováral mňaukaním. Akonáhle si uvedomil, že jeho ľudský priateľ znamená byť dobrý, chcel sa nechať hladiť.

Vtedy Chris vedel, že patrí do dobrého domu. Rozhodol sa mu nájsť záchranu, ktorá by pomohla tejto mačke.

Živočíšna liga Suncoast (v Palm Harbor na Floride) sa ho rýchlo ujala, a tak vstúpila priateľská mačka do humánnej pasce a rozlúčila sa so životom v uliciach.
Po niekoľkých dňoch sa mačka prispôsobila vnútornému životu a zmenila sa na stelesnené dobro, ktoré nechcelo nič iné ako pozornosť. „Jeho nové meno – Sinatra, mu dobre vyhovuje. Je po celý čas veľmi hlasný,“ povedala Larissa Condarcure zo Živočíšnej ligy Suncoast.

Larissa pre neho poznala ten pravý domov. Potom, čo Sinatru mala asi týždeň, oslovila Lori Griggsovú, ktorá bola pred niekoľkými mesiacmi v útulku so svojou dcérou Kiley.

Kiley cestuje na elektrickom vozíku a väčšina mačiek sa toho bojí. Po návšteve viacerých útulkov Kiley nikdy nenašla tú pravú mačku. Až doteraz. Sinatra aj napriek hlučnému vozíku okamžite prišiel ku Kiley a bez váhania vyskočil na jej koleno, aby sa pritúlil.

Voľba bola jasná a spojenie medzi nimi veľmi silné. Sinatra sa obtieral o Kiley, ktorej tvár sa za posledný čas najviac usmiala. O invalidný vozík sa vôbec nestaral a pohodlne by sedel na lone svojho človeka aj celý deň.

Sledujte Sinatru v tomto roztomilom videu:
Po mesiacoch hľadania a mnohých návštevách útulku, Kiley konečne našla svojho dokonalého mačacieho priateľa.

Sinatra je teraz na plný úväzok mačkou. Hneď ako sa Kiley ráno zobudí, je pripravený milovať a odovzdávať lásku okolo seba.

„Stal sa súčasťou našej rodiny hneď ako vošiel do domu.“
 

Čo si myslíte o tomto dojemnom príbehu? Aj Vaša mačka si Vás takto vybrala? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.lovemeow.com