Táto mačka prináša mačiatka do rodiny a žiada zúfalo o pomoc

Divoká mačka priviedla jej mačiatka do rodinného domu a týmto spôsobom požiadala o pomoc.

Kurtis a Melanie z Montrealu v Kanade pomáhajú komunitným mačkám v ich okolí. 

Na záhrade postavili prístrešky pre mačky a pravidelne im zabezpečujú jedlo.

Začiatkom tohto roka sa na verande objavila nepolapiteľná čierna mačka na kúsok jedla. Keď sa neskôr vrátila, neprišla sama – priniesla so sebou celú svoju rodinu.

Štyri malé mačiatka ju sledovali na verandu, skákali okolo a skúmali všetky nové veci.

Netreba dodávať, že boli nadšení jedlom a útulnými mačacími dommi, ktoré im ponúkli. Mačka sa zdala byť spokojná, keď nechala mačiatka v rukách páru.

Pár dúfal, že im nájdu dobré domovy. Naďalej im poskytovali jedlo a prístrešie, povzbudzovali ich, aby zostali nablízku a snažili sa ich čo najlepšie socializovať.

Dve mačiatka boli neskôr adoptované ich susedmi a zostávajúce dve tuxedá, spojený pár, sa nedali oddeliť.

Hneď ako otvorili dvere, mačiatka vošli rovno dnu a boli pripravené na pozornosť a lásku.

Keďže majú doma staršie mačky, ktoré si vyžadujú plnú pozornosť, pár si ich nemôže osvojiť , ale radi im pomôžu, až kým nepríde tá správna rodina.

Kurtis oslovil miestnu záchrannú skupinu Chatons Orphelins Montréal a opýtal sa, či by im mohli pomôcť, aby sa spolu dostali do milujúceho domu.

„Dve mačiatka sú veľmi prítulné a milé. Majú veľké šťastie a dobre sa o ne starajú,“ zdieľala Celine Cromová z Chatons Orphelins Montréal.

Mačiatka pomenovali Kurt a Mel po svojich záchrancoch.

Duo brata a sestry práve mali prvú návštevu veterinára. „Sú to najsladšie a najchytrejšie mačiatka, aké nájdete. Bolo by najlepšie, keby ich mohli adoptovať spolu … keďže sú si tak blízki,“ povedal Kurtis.

 

Čo si myslíte o tomto príbehu záchrany? Máte podobnú skúsenosť? Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás podporte svojím LIKE a nezabudnite nás zdieľať medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://www.lovemeow.com