Sučka prišla o svojich deväť šteniat. Bola z toho zdrvená. Všetko sa úplne zmenilo, keď spoznala opustené šteniatko. „Bola to láska na prvý pohľad“

Sučka sa nemohla zmieriť s tým, že prišla o deväť šteniat. Strata dieťaťa je pre každú matku veľkou tragédiou a v tomto prípade to nebolo inak.

Osud sučke uštedril obrovskú ranu….

Materská láska je silnejšia ako čokoľvek iné. Tá zvieracia je navlas rovnaká ako ľudská.
Sučka sa nečinne túlala ulicami, než si ju všimli ľudia, ktorí privolali pomoc. Bola prevezená do centra Halfway There Rescue, kde podstúpila prehliadku. Veterinári zistili smutnú pravdu. Psia matka bola zdrvená.

Sučka prišla o deväť šteniat.

Pri prehliadke sa zistilo, že všetky jej šteňatá sú mŕtve. Sučkine telo začalo nenarodené psi vstrebávať, čo spôsobilo infekciu, preto bola nutná okamžitá operácia.

Tá sučke zachránila život, ale jej duševný stav bol žalostný. Nechápala, čo sa stalo s jej mláďatami.

Daya bola prevezená do dočasného domu, kde sa mala zotaviť. Celú dobu trpela stratou šteniat. Brala si hračky, dávala ich na jednu kôpku a olizovala ich. Imitovali jej nenarodené mláďatá.

Sučka trpela stratou svojich mláďat.

Len tri dni po jej operácii bolo pri ceste nájdené opustené šteňa. Muselo podstúpiť odstránenie jedného oka, ktoré prasklo, odčervenie a liečbu infekcie. Bolo zrejmé, že bez ľudskej pomoci neprežije, ale určite by mu prospelo, keby malo adoptívnu matku.

Mláďa bolo pridelené sučke, ktorá prišla o šteňatá. Hneď sa o mláďa začala starať.

Psy sa do seba zamilovali na prvý pohľad a sú nerozluční. Keď sa zotavili, boli ponúknutí na adopciu.

Adoptovala ich mladá žena, ktorá sa rozhodla ich nerozdeliť. 

Dnes sú spolu a šťastní….

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: bored panda