Starec prišiel o všetok majetok počas požiaru: Objíma však svoje zachránené mačiatko, na ktorom mu záleží najviac!

Táto fotka si podmanila svet. Je na nej 83 ročný Ali Mesh, ktorý žije v tureckej provincii Ordu. Počas požiaru prišiel o všetok svoj majetok. Sám prežil len zázrakom. Na spálenisku našiel mačiatko. To bolo všetko, čo starčekovi zostalo.

Požiar zavinil sám. Pokúšal sa rozpáliť oheň v kachliach, ale drevo bolo vlhké, takže sa mu to nedarilo. Takže tam pridal trochu benzínu … Za okamih oheň zachvátil celý dom. Alimu, jeho rodine a tomuto mačiatku sa podarilo utiecť …

Všetky veci, mačky, sliepky a dom zhoreli.

Muž mal našťastie pozorných susedov. Okamžite zavolali hasičov, ale dom sa nepodarilo zachrániť. Starec bol moc rozrušený, pretože celá rodina jeho vinou zostala bez strechy nad hlavou. Bol prevezený do nemocnice, kde podstúpil vyšetrenia. Lekár mu ošetril popáleniny a aplikoval obväzy. Mačiatko bolo vyšetrené veterinárom. Našťastie bolo úplne v poriadku.

Ich stretnutie po vyšetreniach všetkých dojalo.

Aliho príbeh si podmanil celý svet. Predstaviteľ tureckého prezidenta na Twitteri napísal, že mu bude zabezpečené všetko nevyhnutné. „On a jeho mačiatko musia byť v teple.“

Ak sa Vám náš článok páčil a vyčaroval Vám úsmev na tvári, zdieľajte ho a potešte aj Vašich priateľov! Vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť a energiu prinášať Vám nové  SPRÁVY každý deň.

Zdieľajte tento článok a podelte sa s ním na Facebooku.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.