Smutné mačiatko s nezvyčajnými labkami prosí ženu, aby si ho vzala domov: Našťastie to však dopadlo dobre!

Zoznámte sa so Scooterom, túlavým mačiatkom, ktoré sa narodilo v Elkharte v Indiane.

Bohužiaľ, mačiatko má sadu deformovaných labiek, čo mu sťažuje chodenie. Scooter však nikdy neprestával dúfať v láskavého človeka, ktorý by ho rád prijal.

No namiesto čakania sa rozhodol nájsť si domov sám. A tak vošiel do záhrady neznámej ženy a začal mňaukať tak hlasno, ako len dokázal.

Keď ho žena začula, bežala skontrolovať miesto odkiaľ mačiatko plakalo. Hneď potom videla, ako malé mačiatko blúdi na dvore a žiada o pomoc. Okamžite ho priviedla dovnútra a potom ho vzala do najbližšej veterinárnej ordinácie. Veterinári povedali, že Scooter sa narodil so skrátenými väzivami v jeho chodidlách, čo spôsobilo, že sa jeho chodidlá obrátili. Zistili tiež, že spolu s očnou infekciou mal aj infekciu dýchacích ciest.

Potom čo mu bola poskytnutá lekárska pomoc, ktorú zúfalo potreboval, sa Scooter začal zotavovať.

Akonáhle sa mačiatko začalo cítiť lepšie, bolo pripravenejšie na adopciu. Našťastie láskavý pár, ktorý mal ďalšie dve mačiatka, sa rozhodol vziať si Scootera a poskytnúť mu šťastný domov. Ďakujeme vám Natalie a Anthony za prijatie tohto špeciálneho chlapca!

Scooter odmietol nechať svoje jedinečné labky, aby mu bránili robiť to, čo chcel. Miluje hranie sa so svojimi novými súrodencami a je tiež veľkým fanúšikom hrania sa s hračkami. V dome vládne on a dokonca sa pokúša ukradnúť jedlo svojho brata!

Pozrite sa na príbeh Scootera nižšie:

 

Čo si myslíte o tomto úžasnom príbehu záchrany mačiatka?

Neváhajte a podeľte sa s nami dolu v komentároch!

Pokiaľ sa Vám tento článok páčil, rozhodne nás nezabudnite podporiť svojím LIKE a zdieľajte nás medzi svojich najbližších!

Zdroj: https://pawsplanet.m